Norėdami reguliuoti svetainės teksto šrifto dydį naudokite "CTRL" "+" ir "CTRL" "-" klavišų kombinacijas:
Norėdami padidinti tekstą, spauskite: "CTRL" ir "+" mygtukus.
Norėdami pamažinti tekstą, spauskite: "CTRL" ir "-" mygtukus.

Stovyklautojams

Atitraukite palapinės užtrauktuką ir stovyklaudami gėrėkitės įspūdingu Gražutės regioninio parko kraštovaizdžiu, vaiskiais ežerais ir paukščių giesmėje skendinčia giria. Pasirinkę nakvynę stovyklavietėje galite būti pažadinti spalvingos liepsnelės giesmės, pušų ošimo ar malonaus ežero bangomūšos garso. Stovyklaudami oficialiai veikiančiose stovyklavietėse ne tik puikiai pailsėsite, bet ir paremsite vietos bendruomenes bei padėsite išsaugoti Lietuvos gamtą! Tikriems gamtos mylėtojams siūlome poilsį po žvaigždėtu dangumi prie rusenančio laužo parko stovyklavietėse, o romantikams - nepamirštamą ir nostalgišką nakvynę šienu dengtuose žaginiuose Vajasiškio kaime...

Sabalunkų stovyklavietė prie Luodžio ežero


Stovyklavietė pritaikyta žmonėms, turintiems judėjimo negalią, tačiau joje laukiami visi lankytojai. Stovyklavietėje įrengta baidarių prieplauka, valties įleidimo vieta, automobilių stovėjimo aikštelė, tualetas su porankiais. Stovyklavietė įrengta Luodžio ežero pietvakarinėje dalyje. Pasiekiama važiuojant keliu Salakas – Dūkštas, 1 km atstumu nuo Salako.

Dariaus Šileikio Bikėnų stovyklavietė


Tai puiki vieta ramaus ir šeimyninio poilsio ieškantiems žmonėms. Stovyklavietė, įrengta rytiniame Antalieptės marių krante su puikia panorama, šalia maudymosi vieta, automobilių stovėjimo aikštelė. Stovyklvietei suteiktas Gražutės regioninio parko produkto ženklas. Kontaktai: el. paštas: info@poilsiszarasuose.lt, tel.: +37062423838

Stovyklavietė "Bikėnų valtinė"


Stovyklavietė šalia Šventosios upės, pasiekiama važiuojant keliu Degučiai - Salakas. Vietoje rasite valtinę, barą, pirtį ir vandens pramogas.Stovyklavietę prižiūri UAB „Degesa".

Salako stovyklavietė


Stovyklavietė įrengta vakarinėje Luodžio ežero pakrantėje, 0,7 km nuo Salako. Stovyklavietėje įrengta krepšinio aikštelė, smėlio paplūdimys, tualetai, pavėsinės, automobilių stovėjimo aikštelė. Šalia stovyklavietės – Salako pažintinis takas, todėl apsistoję čia galėsite ne tik pailsėti, bet ir susipažinti su Gražutės parko vertybėmis.

Asavo stovyklavietė.


Stovyklavietė yra šiaurinėje Asavo ežero pakrantėje, 6 km nuo Salako važiuojant keliu Salakas – Zarasai.

Degučių stovyklavietė


Degučių stovyklavietė įkurta Samanio ežero pakrantėje, šalia Degučių miestelio. Kelio Degučių - Salakas 1-ame km. Tai – Degučių pažintinio tako pradžia, todėl apsistoję čia galėsite ne tik pailsėti, bet ir susipažinti su Gražutės parko vertybėmis.

5000 tūkstančių žvaigždučių viešbutis


Romantikos mėgėjams ir pasiilgusiems nostalgijos Vajasiškio kaimo bendruomenė siūlo išskirtinę pramogą – nakvynę šienu dengtuose žaginiuose obelų sode.
Kontaktai: Tel.:+370676 34825, el. paštas: gsarokina@gmail.com

Atminkite


• Parke stovyklaukite tik įrengtose stovyklavietėse, o laužus kurkite tik specialiai įrengtose laužavietėse.
• Jeigu stovyklavietėje nėra konteinerio, nedeginkite, neužkaskite ir nepalikite šiukšlių. Išsineškite viską, ką su savimi atsinešėte. Palikite stovyklavietę tokią, kokią norėtumėte rasti kitą kartą.
• Atlikite gamtinius reikalus tik stovyklavietės tualete, jei tualeto nėra - ne arčiau kaip 30 m iki vandens telkinio. Naudokitės „Katės metodu: iškasiau, padariau, užkasiau“. Visada išsineškite iš gamtos higieninius įklotus ir servetėles. Gyvūnai sėkmingai juos atsikasa taip, kaip jūs juos užkasate.
• Elkitės kultūringai, gerbkite kitų stovyklautojų poilsį gamtoje.
Loading...