Norėdami reguliuoti svetainės teksto šrifto dydį naudokite "CTRL" "+" ir "CTRL" "-" klavišų kombinacijas:
Norėdami padidinti tekstą, spauskite: "CTRL" ir "+" mygtukus.
Norėdami pamažinti tekstą, spauskite: "CTRL" ir "-" mygtukus.

Savanorystės programa mokykloms

Kviečiame kūrybiškus mokytojus ir moksleivius vietoj tradicinės ekskursijos po Gražutės regioninį parką rinktis integruotą profesinio orientavimo pamoką Savanorystė „veža“.
Pamokos metu mokiniai susipažins su regioninio parko darbuotojų veikla, parko vertybėmis. Mokiniai praktiškai patirs, ką reiškia būti savanoriu ir įgyvendins gamtotvarkinę veiklą regioniniame parke. Sužinos, kokias mokymosi ir kitas galimybes atveria savanorystė Lietuvoje ir kitose šalyse. Pamoką Savanorystė „veža“ anglų ir rusų kalbomis veda Europos savanorių tarnybos (EST) savanoriai iš Armėnijos, bei Ispanijos.
Garantuojame prasmingai ir linksmai gamtoje praleistą laiką, praplėstą mokinių akiratį ir sustiprėjusį ryšį tarp klasės draugų.

PAMOKOS SAVANORYSTĖ „VEŽA“ PROGRAMA:


  • Susipažinimas (45 min.)

Parko lankytojų centre susipažįstame su klase, žaidžiame komandos formavimo žaidimus, pristatome regioninio parko vertybės ir savanorystę.
  • Praktinė gamtotvarkinė veikla (iki 2 val.)

Aptariamas gamtotvarkos vaidmuo aplinkosaugoje. Gražutės regioniniame parke priklausomai nuo sezono su mokinių grupe atliekami atvirų buveinių (stepinių pievų, pelkių) atkūrimo darbai, senųjų kapinių, piliakalnių ir pilkapių tvarkymo darbai, pažintinių takų tvarkymo, pakrančių valymo, inkilų kėlimo ir kiti darbai. Direkcija aprūpina grupę darbo priemonėmis ir įrankiais.

  • Dienos refleksija ( 45 min.)

Grupė prie laužo ir karštos arbatos aptaria įvykdytą savanorišką veiklą. Pasidalina įspūdžiais, ką naujo išmoko apie saugomą teritoriją, save ir klasiokus.

Dvejojate? Turite klausimų?

O gal jau norite užsiregistruoti? Susisiekite su savanoriškos veiklos koordinatoriumi el.paštu vytautas@grazute.lt arba tel.: 8 385 59425.
Loading...