Norėdami reguliuoti svetainės teksto šrifto dydį naudokite "CTRL" "+" ir "CTRL" "-" klavišų kombinacijas:
Norėdami padidinti tekstą, spauskite: "CTRL" ir "+" mygtukus.
Norėdami pamažinti tekstą, spauskite: "CTRL" ir "-" mygtukus.

Parama parkui

Kelkime inkilus visus metus!
Sartų ir Gražutės regioninių parkų direkcija kviečia išskirtiniu būdu paremti parką, padovanojant gamtai ir jūsų mylimiems žmonėms dedikuotus inkilus!
Nustebinkite savo draugus, šeimos narius ar kolegas, padovanodami jiems vardinį inkilą. Vietos tautodailininkas pagamins inkilą su jūsų pagedaujamu užrašu. Inkilas bus iškeltas Gražutės arba Sartų regioniniame parke ekologo parinktoje vietoje, o jums bus atsiųstos vietovės koordinates ir iškelto inkilo nuotrauka. Apie inkilo vietą žinosite tik jūs. Savo inkilą galėsite aplankyti, bet kurio metų laiku, parodyti jį draugams, stebėti su šeima, kas jame apsigyveno. Kur bus iškeltas inkilas? Tegul jums bus staigmena! Galbūt iki jo teks keliauti pažintiniu taku, minti dviračiu per mišką, o gal irtis į negyvenamą ežero salą...
Ar žinote, kad inkilus galima kelti visus metus. Geras inkilas niekada nebus tuščias. Inkile ne tik perės paukščiai, bet ir darganotą vasaros dieną pasislėps vabzdys ar šikšnosparnis, šiltą lizdą susisuks miegapelė, didžiuosius speigus inkile išgyvens žiemoti likęs paukštelis.
  • Lentinis inkilas smulkiems miško paukščiams su papildoma landos apsauga nuo plėšrūnų. 20 EUR. Kodas 01.
  • Uoksinis inkilas smulkiems miško paukščiams. Tautinio paveldo gaminys. 22 EUR. Kodas 02
  • Lentinis inkilas pelėdoms, urvinėms antims, klykuolėms. 25 EUR. Kodas 03
  • Lentinis inkilas šikšnosparniams. 25 EUR. Kodas 04
  • Uoksinis inkilas pelėdoms, urvinėms antims, klykuolėms. Tautinio paveldo gaminys. 35 EUR. Kodas 05
  • Uoksinis inkilas voverėms. Inkilas turi atsarginę landą, per kurią voverė, netikėtai užklupta plėšrūnų, gali pasišalinti. 35 EUR. Kodas 06
Jeigu apsisprendėte paremti parką, siųskite laišką el. paštu sartai@grazute.lt, nurodydami inkilo numerį ir trumpą pageidaujamą užrašą. Elektroniniu paštu Jums bus išsiųsta sąskaita. Apmokėję ją per 10 dienų gausite pagaminto inkilo nuotrauką ir vietos, kurioje jis iškeltas, koordinates.

Skirkite parkui 2 % pajamų mokesčio!
2002 m. liepos 2 d. Seimas priėmė Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, kurio 34 str. 3 dalis leidžia kiekvienam piliečiui, mokančiam pajamų mokestį valstybei, 2 procentus pajamų mokesčio skirti norimai valstybinei ar visuomeninei organizacijai paremti. Norintys tai padaryti turės Valstybinei mokesčių inspekcijai pateikti prašymo formą FR0512, kurį gali gauti mokesčių inspekcijose arba interneto svetainėje www.vmi.lt skyrelyje.
Kartu su pajamų deklaracija gavusi Jūsų prašymą, Mokesčių inspekcija privalės persiųsti 2 procentus Jūsų sumokėto pajamų mokesčio prašyme nurodytai organizacijai. Jūs dėl to asmeniškai nieko neprarasite. Prašymą galima pateikti ir tiesiogiai savo darbdaviui. Darbdaviui toks prašymas-forma (FR0512) teikiamas užklijuotame voke, o ant užklijavimo linijos prašytojas pasirašo.
Sartų ir Gražutės regioninių parkų direkcijos duomenys:
Paramos gavėjas: Sartų ir Gražutės regioninio parko direkcija
Paramos gavėjo: kodas 188738178
Buveinės adresas: Vytauto g. 5, Dusetos, Zarsų r.
Bankas: AB bankas "DNB"
Banko kodas: 40100
Sąskaitos numeris: LT324010040300131968
Bankas: "Swedbank" AB
Banko kodas: 73000
Sąskaitos numeris: LT077300010099685666
Įsigykite lankytojo bilietą
Saugomą teritoriją galite paremti įsigydami Gražutės regioninio parko lankytojo bilietą.
Loading...