5-ios grožio puoselėjimo taisyklės rudeniui

Dima Valkov  iliustracija iš pexels.com

Gražus kūnas suteikia žmogui kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Dažniausiai tuomet žengti gatve norisi tarsi raudonu kilimu, savijauta – tiek fizinė, tiek psichologinė taip pat dažniausiai palankesnė. Ir tikrai ne tik moterys, tačiau taip pat ir vyrai supranta, kad dėmesys savo kūnui ir sielai – laimingo gyvenimo receptas. O sveikata nuo grožio dažniausiai yra neatsiejama.

Ruduo yra puikus metas daugiau dėmesio skirti sau. Juk dažnas daugiau laiko praleidžia namuose, tad turi laisvų valandų, kurias gali skirti SPA ritualams.

O kad rūpinimasis savimi būtų malonumas, o ne darbas – pateiksime kelis paprastus grožio puoselėjimo patarimus.

  1. Maisto papildai.

Rudens metu labai dažnai organizmui pradeda trūkti įvairiausių vitaminų, mineralų. Dėl to mes pradedame jaustis ne tik blogai, tačiau ir nebe tokie gražūs. Juk žmogaus plaukai pradeda lūžinėti, oda dažniausiai tampa sausesnė nei visada, taip pat kankina ir odos bei plaukų pleiskanojimas, kitos panašios problemos. Visas šias spragas gali užpildyti tinkamai pasirinkti maisto papildai.

Sunku atsakyti, kurie yra būtini, o kurie tik rekomenduojami. Bene dažniausiai siūlomos amino rūgštys, kurios gali padėti ne tik gražiau atrodyti, tačiau taip pat ir gerai jaustis. Nusprendus vartoti kompleksinius vitaminus – geriausiai tinka tokie, kuriuose yra vitamino C, kuris stiprina imuninę sistemą, vitamino A, kuris yra būtinas Jūsų odai, plaukams ir nagams, D, kuris apskritai padės geriau jaustis ir gražiau atrodyti.

Yan Krukau  iliustracija iš pexels.com

Svarbiausia, kad maisto papildai būtų vartojami reguliariai. Tai leis ne tik gražiai atrodyti, tačiau ir gerai jaustis rudens metu.

  1. Tinkama veido higiena.

Mitas, kad veido valymu turi rūpintis tik tos moterys, kurios kasdien naudoja dekoratyvinę kosmetiką. Tikrai ne. Net jeigu ir nenaudojate pudros arba kitų dekoratyvinės kosmetikos gaminių, tai nereiškia, kad nereikia kasdien valyti veido su miceliniu vandeniu. Tai yra būtina. Juk mūsų veidą kasdien dengia įvairūs nešvarumai, galiausiai, pačios veido odos ląstelės sensta, tad jas pašalinti lygiai taip pat svarbu. Šalinimui puikiai tinka ne tik specialus vanduo, tačiau ir įvairūs, veido odai skirti šveitikliai.

  1. Daugiau dėmesio paakiams.

Cottonbro studio  iliustracija iš pexels.com  

Rudens metu saulės yra kur kas mažiau, dažnai gyvenama nebe taip aktyviai, o nuovargis ima viršų. Dėl to mūsų paakius labai dažnai puošia ratilai arba neskoningas mėlynas atspalvis. Siekiant jo išvengti siūlome ne tik kasdien vartoti maisto papildus, tačiau ir išbandyti įvairius kremus, kaukes bei kitas kosmetikos priemones, kurios gali atgaivinti jūsų paakių odą. Tiesa, tai yra tik pagalba greta sveikos mitybos ir 8 valandų miego per parą.

  1. Šalto vandens ritualai.

Net ir rudens metu šalto vandens arba ledukų ritualai Jūsų odai yra labai reikalingi. Daugelis juos daro tik vasaros metu, kadangi tuomet dažniausiai norisi daugiau gaivos. Visgi, nepriklausomai nuo metų laiko – Jūsų odai šalto vandens, kuris sutraukia poras, tikrai reikia.

  1. Nepamirškite ir masažo.

Galiausiai, rudens metu, kaip jau minėjome, nuovargio dažniausiai daugiau, tad reikia papildomų priemonių, kurios gali padėti geriau jaustis. Tam puikiai tinka masažas, kurį su tinkamomis priemonėmis kiekviena gali atlikti namuose. Svarbiausia yra tinkama technika, o video internete yra daug, tad mokytis bus iš ko.