Animatoriai vaikams – nuostabiam gimtadieniui: pasakoja specialistė

Vaikams gimtadienis dažniausiai yra labai svarbi šventė. Norisi, kad jo metu būtų viskas tobula. Tai yra įmanoma. Tikrai taip. Reikia į pagalbą pasitelkti profesionalus, kurie viską padarys už jus ir padės išvengti klaidų.

Štai vieni tokių pagalbininkų yra animatoriai vaikams. Mėgstami dėl to, kad jie sukuria šventės atmosferą ir į ją įtraukia visus. Tai labai svarbu tokiu atveju, kai šventėje dalyvauja ir kuklesni vaikai.

Plačiau apie animatoriaus funkcijas ir profesijos ypatumus pasakoja šios sferos specialistė Jovita.

Užimtumas ir pramogos

Animatorius pasirūpins, kad vaikai linksmai praleistų laiką nuo pat šventės pradžios iki pabaigos. Įvairių žaidimų, konkursų, muzikos ir šokių dėka vaikai bus užimti ir nepabos. Galiausiai, tai yra specialistas, kuris sukurs linksmą ir draugišką atmosferą, kurioje visi vaikai jausis laukiami ir įtraukti.

Galite pasirinkti animatorių, kuris atvyks pasipuošęs mėgstamu vaiko animaciniu personažu ar pasakos herojumi. Tai sukurs magišką atmosferą ir leis vaikams pasinerti į fantastinį pasaulį. Animatorius gali paruošti žaidimus ir veiklas, atitinkančias šventės temą. Viskas daroma pagal vaiko poreikius, tik reikia sutarti iš anksto“,- pasakoja Jovita.

Mažiau streso tėveliams

Užsisakydami animatoriaus paslaugas, galite atsipalaiduoti ir mėgautis švente kartu su savo vaiku ir svečiais.

Animatorius pasirūpins visais pramoginiais elementais, todėl jums nereikės jaudintis dėl vaikų linksminimo. Galėsite ramiai stebėti –  kaip jūsų vaikas ir jo draugai linksminasi ir kuria nepamirštamus prisiminimus“,- teigia specialistė.

Vaiko kūrybiškumo ir vaizduotės didinimas

Animatoriai yra kūrybiški ir išradingi žmonės, kurie gali sugalvoti įvairių žaidimų ir veiklų, skatinančių vaikų vaizduotę. Vaikai galės dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse: piešti, konstruoti, vaidinti ir kitaip išreikšti save. Tai padės vaikams ugdyti savo kūrybiškumą ir problemų sprendimo įgūdžius.

Žaidžiant kartu su animatoriumi ir kitais vaikais, jūsų vaikas galės ugdyti savo socialinius įgūdžius. Vaikai mokysis bendrauti, bendradarbiauti ir dalintis žaislais. Tai padės jiems užmegzti naujas draugystes ir sustiprinti esamas“,- pasakoja Jovita.

Animatoriai vaikams užtikrins, kad jų šventės bus pati geriausia ir tuo pačiu leis iki kitų metų džiaugtis prisiminimais. Vaikams tai yra labai svarbu, tad suteikite jiems tokią galimybę.