Antakių permanentas: ką svarbu apie jį žinoti?

Tikrai daugelis moterų susiduria su antakių problema. Kad jie atrodytų tinkamai, jiems reikia skirti nemažai dėmesio, o kartais to laiko gali ir pritrūkti. Kitos antakius turi dažyti kiekvieną rytą, kad jie turėtų gražią formą ir spalvą. Tačiau tokių rytinių procedūrų galima atsisakyti, jeigu pasirinksite permanentinį makiažą antakiams. Lyginant, kokios procedūros gali būti atliekamos, tai yra viena iš populiariausių, todėl apie ją norime papasakoti kiek daugiau.

Kodėl verta atlikti antakių permanentą?

Apie tai jau užsiminėme šiek tiek anksčiau, tikriausiai viena pagrindinių priežasčių yra ta, kad galima išvengti ir pamiršti pakankamai daug priežiūros, kurią reikia atlikti kiekvieną dieną. Tad atliktas antakių permanentas gali išlikti iki kelių metų. O jeigu jie bus tinkamai prižiūrimi, tai rezultatu galima džiaugtis ir iki 5 metų. Bet aišku, kiekvieno oda yra individuali, tad rezultato išliekamumas gali būti skirtingas, nors ir priežiūra bus panaši. Taip pat tokia procedūra yra naudinga ir toms, kas neturi daug įgūdžių su antakių tvarkymu ir kai reikia pasidaryti vienodas formas, kyla nemažai problemų. Tad kaip matome, priežasčių gali būti ne viena ir kiekviena moteris jų gali sugalvoti skirtingų, bet aišku yra viena, kad toks makiažas gali palengvinti kasdienybę.

Kaip prižiūrėti antakius po procedūros

Yra ne tik labai svarbu domėtis pačia procedūra, bet turėti pakankamai žinių, ką galima daryti po antakių permanento procedūros. Todėl pateikiame kelis patarimus, kurie leis atlikti tinkamą priežiūrą:

  • Geriausia pirmą parą po procedūros antakių vietos nešlapinti, nesilankyti pirtyse ar baseinuose;
  • Reikia turėti specialias priežiūros priemones, kurias turėtų rekomenduoti meistrė, kad padarytos nedidelės žaizdelės greičiau gytų;
  • Pirmąją savaitę po atliktos procedūros susiformuos nedideli šašeliai, kurių nereikia liesti ir krapštyti;
  • Kelias savaites nereikėtų naudoti įvairių veido kaukių;
  • Jeigu mėgstate aktyviai sportuoti, po šios procedūros tempą reikėtų sumažinti;
  • Ir tikriausiai vienas pačių svarbiausių patarimų yra laikytis tokių nurodymų, kuriuos skyrė specialistė, kuri jums atlikto permanento makiažo procedūrą.

Kokia yra antakių permanento kaina?

Kadangi tokį makiažą atlieka ne viena meistrė, tai kainos irgi vyrauja skirtingos. Didesniuose miestuose jos būna didesnės, mažesniuose – mažesnės. Bet vidutiniškai viena procedūra kainuoja apie 90 Eur -100 Eur. Tačiau reikia žinoti ir tai, kad jeigu procedūrą darotės pirmą kartą, jos vienos neužteks. Kad rezultatas būtų galutinis, gali prireikti dviejų ar trijų procedūrų, todėl tai irgi reikėtų įvertinti. Be to, renkantis meistrę atsižvelkite į jos patirtį, kuo ji bus didesnė, tuo, tikėtina, kad ir kaina bus aukštesnė, bet pasitikėti galėsite daugiau, nes žinosite, kad ji savo darbą išmano.