Ką galima pagaminti iš natūralaus kailio?

            Natūralus kailis nuo seno buvo naudojamas mūsų buityje, gaminant namų apyvokos daiktus, dekoro elementus, bei žinoma rūbus, bei batus ir kitus aksesuarus. Žmonės vis dažniau atsigręžia į senuosius amatus, todėl vis dažniau grįžta prie senųjų vertybių ir imasi gaminti įvairius gaminius iš natūralaus kailio. Taigi, ką galima pagaminti iš natūralaus kailio?

  • Vienas iš dažniausiai naudojamų kailio rūšių – avikailiai. Jis turi natūralią formą, išskirtinę spalvą, bei žinoma minkštumą ir natūralaus kailio kvapą. Šis kailio ruošinys puikiai tinka gaminti pagalvėles, užklotus ar net kilimus iš natūralaus kailio. Jis pasižymi ilgaamžiškumu ir žinoma natūralumo, kuris suteikia Jūsų gaminiams jaukumą, bei šilumą.
  • Mados ekspertai dažnai kailius naudoja rūbų, bei aksesuarų gamyboje. Todėl, dažnai tenka matyti iš natūralaus kailio pagamintas pirštines, bei rankines, kurios yra unikalios ir vienetinės savo išskirtine išvaizda.
  • Dar vienas iš labai populiarių kailio panaudojimo būdų yra naudoti juos žieminių batų gamyboje, jie puikiai šildo mūsų kojas, todėl jų kailiais dažnai yra išklojamas šiltų žieminių batų vidus. Šiuose batuose Jūsų kojos net ir šalčiausiu oru bus sušildytos ir neprakaituos, nes kailis natūralus audinys, kuris neleidžia Jūsų kojoms prakaituoti.
  • Na, ir žinoma pagrindinė kailių panaudojimo rūšis, iš jų siūtis šiltus ir jaukius kailinius, bei puspalčius, kurie suteikia šilumos Jūsų kūnui, bei atrodo šauniai ir jaukiai, net ir šalčiausiu oru lauke. Tai natūrali medžiaga, kuri sulaiko Jūsų kūno šilumą, ir neleidžia sušalti, net ir stingdančiu oru lauke.

            Svarbu prisiminti, kad kailių naudojimas, turi būti atsakingas ir objektyvus, nes kailių ištekliai nėra labai dideli, todėl jei pasigaminote aksesuarą ar rūbą sau ar savo šeimos nariams, nešiokite jį tvariai, o reikalui esant persiūkite ir pataisykite, kad jo panaudojimas būtų kuo ilgesnis ir tvaresnis. Tausodami kailius prisidėsite prie tvaresnio vartojimo ir žinoma, turėsite unikalų, bei išskirtinį gaminį, kurio greičiausiai niekas tokio paties neturės, ir taip galėsite paįvairinti savo garderobo ar namų stilių ir jaustis išskirtinai.