KAIP LAZERIS GALI PASITARNAUTI GROŽIUI?

Lazerinės grožio paslaugos jau nieko nebestebina, nes yra tapę įprastu reiškiniu. Plaukeliai atsiradę nepageidaujamose kūno vietose, spuogų nusėta oda, išsiplėtusių kapiliarų tinklas, pigmentinių dėmių lopai – tai gyvenimo džiaugsmą gadinantys reiškiniai. Visus juos be didesnio vargo ir sėkmingai galima įveikti į pagalbą pasitelkus lazerio spindulius.

Koks metų laikotarpis labiausiai yra palankus kai kurioms lazerinėms grožio procedūroms?

Kaip rodo medicinos praktika, ruduo ir žiema yra pats palankiausias laikotarpis lazerinėms grožio procedūroms atlikti. Ypač patogu greitai ir be skausmo pašalinti nuo kūno nereikalingus plaukelius. Užtenka maždaug penkių kasmėnesinių procedūrų, kad būtų sunaikinta didžioji dalis plaukų šaknų maišelių ir spinduliais paveiktose vietose plaukeliai daugiau nebeataugtų.

Vėsiuoju metų laiku labai patogu lazeriu šalinti ir pigmentines dėmes, odos paviršiun išsiveržusius kapiliarinių tinklų mazgus. Tai veikia kur kas efektingiau nei įvairios kosmetinės priemonės – sultys, aliejai, natūralūs šveitimai.

Todėl apsimoka pasinaudoti moderniomis naujausiomis lazerinėmis technologijomis, kurios itin greitai ir visiškai be skausmo šalina kapiliarus veido, dekoltė ir kojų srityse. Visa tai pašalinama labai ilgam laikui, o pacientams nereikia baimintis dėl kokio nors šalutinio poveikio ar ateityje tykančių liekamųjų reiškinių.

Kokie pojūčiai aplanko lazerinių veido odos atjauninimui skirtų procedūrų metu?

Atliekant lazerinio pigmentinių dėmių šalinimo procedūrą patiriamas vos jaučiamas itin lengvo dilgsėjimo jausmas. Kadangi paviršinė odos dalis yra šaldoma, procedūra iš viso yra neskausminga. Iš pradžių po procedūros pigmentinės dėmės patamsėja, tačiau po kelių dienų ima blykšti, kol visiškai prapuola.

O kai lazerinio grožio paslaugų pagalba atliekamas gilus veido atjauninimas, tada lazerinis spindulys skverbiasi į giluminį odos sluoksnį, visiškai nepažeisdama viršutinio sluoksnio. Procedūros metu suaktyvėja kraujotaka, paspartėja kolageno ir elastino skaidulų gamyba, kas sąlygoja odos palygėjimą ir stangrėjimą, pastebimai mažėja raukšlės ir susitraukia prieš tai buvę išsiplėtusios poros.

Tokios procedūros metu juntama lengva šiluma, nes naujųjų technologijų dėka oda yra vėsinama specialiu lazeryje įmontuotu šaldymo bloku. Tai ir garantuoja procedūros neskausmingumą. Iki tokios procedūros geriausia išvengti ultravioletinių saulės spindulių, Todėl geriausia jomis pasinaudoti vėsesniu metų laiku.