Kaip pašalinti gelinį laką?

Gelinis lakas tapo populiariu nagų entuziastų pasirinkimu dėl ilgai išliekančio ir blizgaus paviršiaus. Tačiau ateina laikas, kai reikia jį nuimti, kad galėtumėte atnaujinti nagus arba išbandyti naują spalvą. Norint nepažeisti natūralių nagų, labai svarbu tinkamai pašalinti gelinį laką. Šiame straipsnyje jums pateiksime saugaus ir efektyvaus gelinio lako pašalinimo procesą.

Gelinio lako supratimas

Prieš pasineriant į šalinimo procesą, būtina suprasti, kas yra gelinis lakas. Gelinis lakas – tai nagų lako rūšis, kurią reikia kietinti po UV arba LED lempa. Jis žinomas dėl savo patvarumo ir atsparumo atplaišoms, todėl yra populiarus pasirinkimas ieškantiems ilgalaikio manikiūro.

Ko jums reikės

Norint pašalinti gelinį laką, reikės šių daiktų:

1. Acetono. Acetonas yra galingas tirpiklis, kuris veiksmingai suardo gelinį laką.

2. Aliuminio folijos. Jums prireiks aliuminio folijos kvadratėlių, kad galėtumėte tvirtai apvynioti nagus.

3. Medvilninių diskeliai arba pagalvėlių. Medvilnės kamuoliukai arba pagalvėlės prilaikys acetoną prie nagų.

4. Nagų dildė. Nagų pilaitė padės švelniai nugramdyti gelinio lako paviršių.

5. Odelės stūmiklis. Nagų odelių stūmikliu patogu švelniai pakelti suminkštėjusį gelinį laką.

Nuėmimo procesas žingsnis po žingsnio

Dabar apžvelkime gelinio lako šalinimo procesą:

1. Paruoškite darbo vietą

Įsitikinkite, kad visi reikalingi reikmenys yra pasiekiami. Raskite gerai vėdinamą vietą, nes acetonas gali skleisti stiprų kvapą.

2. Švelniai nuvalykite viršutinį sluoksnį

Naudodami nagų piltuvėlį švelniai nušlifuokite viršutinį gelinio lako sluoksnį. Šis veiksmas padeda acetonui prasiskverbti į žemiau esančius sluoksnius.

3. Pamirkykite medvilnės diskelius

Acetone pamirkykite nedidelius vatos kamuoliukus arba tamponėlius. Įsitikinkite, kad jie yra pakankamai dideli, kad padengtų nagus.

4. Užtepkite acetono ant nagų

Išmirkytą vatą uždėkite ant nagų ir kiekvieną pirštą apvyniokite aliuminio folija, kad vata laikytųsi. Palikite tai veikti maždaug 10-15 minučių.

5. Patikrinkite ir pašalinkite

Praėjus laukimo laikui, švelniai paspauskite folija apvyniotus nagus. Jei gelinis lakas lengvai nubyra, odelių stūmikliu švelniai jį nuvalykite. Būkite atsargūs, kad jėga nepažeistumėte ir nesugadintumėte natūralių nagų.

6. Jei reikia, pakartokite

Jei lieka šiek tiek gelinio lako, procesą gali tekti pakartoti. Venkite pernelyg didelio grandymo, nes tai gali susilpninti nagus.

7. Drėkinkite

Nuėmę gelinį laką, kruopščiai nusiplaukite rankas ir patepkite nagus drėkinamuoju nagų ir odelių aliejumi, kad nagai būtų pamaitinti.

Straipsnio santrauka

Gelinio lako šalinimą galima atlikti namuose turint tinkamas priemones ir šiek tiek kantrybės. Laikydamiesi šių veiksmų ir naudodami tinkamas priemones galite išsaugoti nagų sveikatą ir grožį.

Nepamirškite, kad naudodami kokybiškus produktus, tokius kaip Didier lakai,  galite pagerinti savo bendrą nagų priežiūros patirtį. Taigi atsisveikinkite su suskilinėjusiu geliniu laku ir pasisveikinkite su gražiais nagais.