KAIP PASIRINKTI TINKAMĄ ŠAMPŪNĄ? PAGRINDINIAI KRITERIJAI IR PATARIMAI

Šiuolaikinėje rinkoje šampūnų (kaip ir kitų kosmetikos priemonių) pasirinkimas itin gausus. Didelę įtaką mūsų pasirinkimams daro reklama, draugių rekomendacija, akcijos, gražūs aprašymai… Tačiau kaip nepasiklysti ir rasti produktą, kuris tiktų būtent Jums? 

PLAUKŲ ŠAMPŪNAI –  KELETAS KRITERIJŲ KAIP PASIRINKTI

Pirmiausia, reikėtų įsidėmėti, kad https://nudemoon.lt/collections/sampunai parenkami pagal galvos odą ir plaukų šaknis, o ne pagal plaukų galiukus! Ir renkantis vadovautis šiais kriterijais:

  • Jei Jūsų galvos oda riebi, plaukai greitai riebaluojasi (dažnu riebalavimusi laikomas kasdienis galvos plovimas), tuomet reikėtų rinktis šampūną, kuris reguliuotų galvos odos riebalavimasi. Dažnu atveju šių šampūnų sudėtyje rasite rozmarino ar kitų augalinių ekstraktų. Tik reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad šampūnas turi būti skirtas kasdieniam naudojimui!
  • Jei Jūsų galvos oda pleiskanota (tokia oda dažnai būna niežtinti, jautri) reikėtų rinktis valomąjį šampūną. Tačiau jis privalo būti skirtas kasdieniam naudojimui ir kuo naturalesnės sudėties, be parabenų, sulfatų, kad kuo mažiau dirgintų odą ir natūralūs ingredientai ją ramintų. Valomieji ingredientai valys Jūsų odą ir neleis kauptis pleiskanoms bei nešvarumams.
  • Jei Jūsų galvos oda normali, bet plaukus dažote – reikėtų rinktis šampūną dažytiems plaukams. Šis šampūnas padės išlaikyti plaukų spalvą, blondinių plaukui neleis geltonuoti. 
  • Jei galvos oda sausa – rinkitės šampūną su kuo daugiau aliejų ir natūralių ingredientų, kurie maitins odą ir neleis jai sausėti. Tokių šampūnų sudėtyje dažnai rasite migdolų, argano, makadamijos riešutų aliejų. 

NATŪRALŪS ŠAMPŪNAI

Kad ir kokį šampūną pasirinktumėte pagal galvos odą ir plaukų šaknis, atkreipkite dėmesį, kad sudėtyje nebūtų sulfatų bei parabenų! Taip pat, kad sudėtyje būtų kuo daugiau natūralių augalinių ekstraktų, aliejų ir kitų naudingų ingredientų. 

Jūsų plaukai padėkos pasirinkus Nudemoon kokybišką, geros sudėties plaukų šampūną!