Klaidos, kurios daromos renkantis valgomojo komplektus

Valgomojo komplektai tikrai nėra eilinis ar kasdienis pirkinys, tad jį rinktis reikia atsakingai, nes jis namuose turi tarnauti gana ilgą laiką. Tačiau natūralu, kad neturint patirties, galima susidurti su labai daug klausimų ir neaiškumų, kokį variantą geriau pasirinkti. Todėl šiame straipsnyje norime aptarti tam tikras klaidas, kurios pasitaiko dažniausiai renkantis valgomojo baldų komplektus. 

Nekokybiškas pasirinkimas

Valgomojo komplektų pasirinkimas yra pakankamai didelis, jų kainos vyrauja įvairios, todėl visiškai normalu, kad ir kokybė jų skiriasi gana nemažai. Kadangi toks baldas yra ilgaamžis, todėl reikia pasiryžti investuoti gana nemažą sumą, jeigu norite, kad jis ilgą laiką atrodytų naujas, ne taip greitai nusidėvėtų ar nusitrintų. Todėl jeigu negalite rinktis labai aukštos kainos, bent jau orientuokitės į vidutinę. Tada tiek kokybės, tiek kainos santykis bus pats geriausias. Kokybiški baldai internetu su konsultacija gali išspręsti kokybės problemas.

Didesnis dėmesys kreipiamas stalui, o ne kėdėms

Valgomojo komplektai susideda iš dviejų pagrindinių baldų, tai yra stalo ir kėdžių. Daugelis daro klaidą ir orientuojasi vien tik į stalą, o kėdės lieka antrame plane. Dažniausiai žiūrima, kiek jis prasiplatina, koks yra jo stabilumas ir panašiai. Tačiau renkantis tokį komplektą, nepamirškite ir kėdžių, tuo labiau, kad jos gali sudaryti pagrindinį grožį, jeigu jas pasirinksite įdomesnes. Todėl visada verta ant jų atsisėsti, pasižiūrėti atlošą, ar jis yra patogus ir panašiai.

Neapskaičiuojamas valgomojo stalo dydis

Dar viena dažna klaida, kuri pasitaiko yra ta, kad neapskaičiuojamas, kokio dydžio stalas yra reikalingas. Didelės klaidos nepadarysime tada, jeigu pats valgomojo kambarys nėra labai mažas ir ten praktiškai gali būti bet koks stalas, tačiau jeigu kambarys yra mažas, tada tikrai verta apsiskaičiuoti, kokį variantą geriau pasirinkti, kad jis būtų ne tik patogus, bet ir patogiai galėtų stovėti kambaryje. Tokiu atveju geriau pasirinkti mažesnį, bet reikalui esant jį būtų galima pratempti.

Nederinamas prie interjero

Nors tokia klaida nėra grubi, nes kiekvieno skonis yra individualus, tačiau kartais gali pasitaikyti tokių atvejų, kad valgomojo komplektas visiškai nedera prie aplinkos ir tame kambaryje esančių baldų ir spalvų. Tad renkantis tokį komplektą, šiokį tokį dėmesį reikėtų kreipti. Bent jau gera idėja yra derinti atspalvius, medžio spalvą ir kitus panašius dalykus. Net ir smulkios suderintos detalės gali duoti kambaryje visai kitokį vaizdą ir jis atrodys žymiai skoningiau. Modernūs valgomojo komplektai internetu – Baldaila.lt