Kvarcas virtuvėje – ar ten panaudoti jį tikrai galima?

Jeigu norite turėti šiuolaikišką virtuvę, labai didelė tikimybė, kad norėsite, jog jame būtų didelis ir kokybiškas stalviršis, ant kurio bus atliekami visi virtuvės darbai, gaminamas maistas ir panašiai. Jeigu jau pradėjote žvalgytis, kokio jo norėtumėte, tikriausiai pamatėte ne vieną variantą ir natūraliai galėjo kilti elementarus klausimas, kurį variantą geriausia pasirinkti. Tikrai kiekvienas dirbtinis akmuo turi savus pliusus, tad reikia labai atidžiai rinktis, kuris variantas gali būti patikimiausias. Didelė tikimybė, kad vieną iš pasirinkimų pastebėjote kvarco tipo stalviršį. Todėl šiame straipsnyje norime papasakoti daugiau, ar jis tikrai gali būti geras pasirinkimas virtuvėje.

Kodėl kvarcas gali būti puikus pasirinkimas?

Galima pateikti ne vieną argumentą, kodėl kvarcas gali būti tinkamas pasirinkimas, norint turėti kokybišką virtuvės stalviršį:

  • Vienas svarbiausių niuansų, kad jis nereikalauja per daug priežiūros, vadinasi, prie jo nereikės stovėti kiekvieną dieną ir rūpintis, kad jis būtų švarus ir apsaugotas nuo išorinio poveikio;
  • Galbūt teko girdėti, kad renkantis kvarcinį stalviršį nėra didelio pasirinkimo, lyginant su kitomis medžiagomis, iš kurių gali būti pagaminami stalviršiai. Tačiau tai buvo anksčiau. Dabar technologijos yra pakankamai ištobulėjusios, todėl gali kuo puikiausiai pagaminti skirtingų spalvų, raštų, atspalvių stalviršius, kad galėtumėte išsirinkti tokį, kuris tiktų jūsų virtuvėje.
  • Tai yra tvirta medžiaga, vadinasi, ir stalviršis bus tvirtas, nebijos įvairių sutrenkimų, dūžių ir kitų dalykų, kurie gali nutikti virtuvėje.

Kuo ypatingas kvarcas?

Kvarcas yra ypatingas štai kuo:

  • Tai yra natūrali medžiaga. Jeigu esate iš tų, kurie mėgsta natūralumą, tai gali būti puikus pasirinkimas;
  • Virtuvėje, ypač tose vietose, kur ruošiamas maistas turi būti kaip įmanoma švariau, kad maistas būtų paruoštas tinkamai, o kvarcas pasižymi tuo, kad jis veikia kaip antibakterinė medžiaga, todėl ruošti maistą ant jo yra saugu.
  • Kai kurios medžiagos, pakankamai lengvai sugeria išsiliejusius skysčius. Kadangi virtuvėje tokių įvykių gali atsitikti nemažai, pasirenkant kvarcinį stalviršį būsite tikri, kad į jį jokie skysčiai neįsigers, nes jis tam yra atsparus.
  • Smūgiai, įbrėžimai ar kiti panašūs veiksniai kvarcui nėra baisūs.

Kas dar gali būti pagaminamas iš kvarco?

Verta žinoti ir tai, kad iš kvarco yra gaminami ne vien tik stalviršiai. Yra dar ir kitų nemažai daiktų, kurie yra pagaminami iš jo. Tai gali būti stalai, lentynos detalės, kurios susijusios su židiniu, laiptų apdailos. Taip pat labai dažnai tokia medžiaga renkamasi į vonios kambarį, iš jo yra gaminami baldai.