Kvepalai šunims: kaip išsirinkti?

Kvepalai šunims yra specialios priemonės, kurios padeda užtikrinti malonų augintinio kvapą. Šie produktai neutralizuoja nemalonius kvapus ir suteikia gaivų aromatą. Kvepalai šunims yra puikūs produktai, kurie papildo gyvūno priežiūros rutiną. Kas svarbiausia ir ko derėtų vengti renkantis kvepalus šunims?

Papildoma augintinio priežiūros priemonė

Viena iš pagrindinių kvepalų šunims funkcijų yra nemalonių kvapų neutralizavimas. Kvepalai šunims yra puiki papildoma priemonė augintinio priežiūros procese. Šių produktų paskirtis nėra pakeisti reguliarų šuns maudymosi režimą. Kvepalai šunims padeda palaikyti augintinio švarą ir gaivumą tarp reguliarių maudynių.

Hipoalerginiai kvepalai

Alergijos šunims gali kilti dėl įvairių vidaus ar išorės dirgiklių. Vieni iš šių dirgiklių gali būti prastos kokybės kvepalai šunims. Prastos kokybės kvepaluose gali būti įvairių cheminių medžiagų, kurios yra toksiškos šunims. Šunų priežiūros priemonių gamintojai siūlo rinktis hipoalerginius kvepalus. Hipoalerginiai kvepalai šunims yra specialiai sukurti tam, kad sumažintų šuns alerginės reakcijos tikimybę.

Natūralūs ingredientai

Kvepalų šunims pasirinkimas iš tiesų gausus. Rekomenduojama rinktis produktus, kuriuose nėra jokių stiprių chemikalų ar alkoholio. Patariama įsigyti kvepalus šunims, kurių sudėtyje yra daugiau ekologiškų, augalinės kilmės ingredientų. Prieš įsigyjant kvepalus šunims, reikėtų atidžiai perskaityti produkto sudedamųjų dalių sąrašą. Netinkamos priemonės sukelia augintiniams įvairias odos problemas. Rekomenduojama rinktis kvepalus šunims, kurie pagaminti iš natūralių ingredientų. Natūralios sudėties kvepalai šunims padeda išvengti organizmui žalingų reakcijų. Natūralūs, augalinės kilmės kvapai yra švelnūs jautriai šunų odai.

Tinkamas kvapas

Svarbu rasti kvepalus, kurie maloniai kvepėtų ne tik šeimininkui, bet ir augintiniui. Kvepalų gamintojai rekomenduoja išbandyti įvairius aromatus ir būtinai atsižvelgti į augintinio asmenybę. Pavyzdžiui, aktyviam ir energingam augintiniui patariama naudoti gaivesnį, vaisinį aromatą, kuris skatina judėjimą ir energiją. Ramesnio būdo augintiniams rekomenduojama išbandyti švelnesnius ramunėlių, levandų kvapus. Tinkamai parinkti kvepalai šunims padeda sukurti harmoningą aromatą, kuris atspindi augintinio unikalumą.  Kiekvienas kvapas yra išskirtinis ir pasižymi tam tikromis savybėmis:

Levandos

Levandų aromatas slopina nerimą, mažinti stresą, nervinę įtampą ar susijaudinimą. Levandų aromato kvepalai šunims gali būti naudingi kelionėse, augintiniui svetimoje aplinkoje ar kitose situacijose, kuriose šunys gali jaustis nesaugiai ar įsitempę.

Ramunėlės

Ramunėlių aromatas yra raminantis. Augintiniams, kurie kartais būna nekantrūs ir irzlūs, puikiai tinka ramunėlių kvepalai. Ramunėlių kvepalai šunims padeda sumažinti stresą ir nerimą.

Citrinžolė

Citrinžolė yra malonus kvapas, kuris gali padeda augintiniui geriau susikaupti ir sutelkti dėmesį į tai, ką jis daro. Citrinžolės kvepalai šunims atbaido erkes ir blusas.

Kedras

Kedro kvepalai šunims taip pat atbaido blusas ir erkes, padeda susikaupti treniruočių metu. Kedro derva, kuri yra naudojama kvapams gauti, turi priešuždegiminių ir antiseptinių savybių.

Aukščiausios kokybės kvepalai šunims

Italų prekinis ženklas „Ferribiella“ garsėja aukščiausios kokybės kosmetinėmis priemonėmis augintiniams. Šis prekinis ženklas yra žinomas dėl savo aukštos kokybės gaminių ir rūpestingo požiūrio į augintinius. „Ferribiella“ kvepalai šunims sukurti iš aukščiausios kokybės natūralių ingredientų. Šie kvepalai šunims yra hipoalerginiai, jų pH pritaikytas augintiniams. „Ferribiella“ siūlo rinktis iš įvairių aromatų: medvilnės, alijošiaus, medetkų, ramunėlių, įvairių vaisių aromatų. Šio prekinio ženklo kvepalai šunims nedirgina keturkojų odos, akių ir nosies. Aukščiausios kokybės kosmetinės priemonės „Ferribiella“ yra vienas iš geriausių pasirinkimų.