Nagų priauginimas: darytis salone ar savarankiškai?

Kiekviena moteris žino, jog jos manikiūras apie ją pasako daugiau, nei ji norėtų. Netvarkingi nagai parodo, jog moteris neprisižiūri savęs ir higiena nėra svarbiausias dalykas jos gyvenime. Netvarkingi nagai taip pat gali parodyti ir sveikatos problemas. Juk dažnai moterys, kurios turi problemų su sveikata, negali pasirūpinti savo priežiūra. Tvarkingi, tačiau trumpi nagai rodo, jog moteriai labai svarbu komfortas. Na, o priauginti ilgi nagai rodo, kad moteris mėgsta jaustis moteriška ir rūpinasi savo grožiu. Tačiau dažnai moterims kyla klausimas, kur priauginti namus – savo svetainėje ar salone? Kreiptis į meistrę, jog padarytų manikiūrą yra kur kas paprasčiau, tačiau tai ne tik ilgai užtrunka, bet ir brangiai kainuoja. Pagalvokite, kiek laiko užtruks, kol nukeliausite pas meistrą, kol bus atlikta procedūrą ir tuomet reikės keliauti namo. Tuo tarpu atlikti manikiūrą savarankiškai ne tik paprasčiau, bet ir galima sutaupyti laiką. Kol darysite manikiūrą, galėsite žiūrėti mėgstamą serialą ir taip sutaupyti laiką. Juk vis tiek būtumėte skyrusi bent šiek tiek laiko pramogoms. Tad manikiūrą daryti namuose gali būti kur kas patogiau ir lengviau sutaupyti laiką.

Kiek kainuoja nagų priauginimas?

Nagų priauginimas salone kainuoja brangiai. Dažniausiai moterys moka 30-50 eurų už vieną procedūrą. Tačiau vienos procedūros kartą per mėnesį ne visada užtenka, kadangi manikiūrą reikia koreguoti kas 2-3 savaites. Tad pasitaiko, kad bendra suma per mėnesį tampa net triženkliai. Ir visa tai tik už manikiūrą. Akivaizdu, jog kiekviena moteris sutaupytų, jei manikiūrą atlikti pati, o ne vaikščiotų į grožio salonus.

Kokia nagų priauginimo priemonių kaina?

Nagų priauginimo priemonės kainuoja nebrangiai, palyginus su tuo, kiek kainuoja nagų priauginimo procedūra. Nagų frezos neretai kainuoja vos 50-100 eurų, ši suma atsipirktų vos per mėnesį. Tuo tarpu likusios priemonės gali būti dar pigesnės. Nagų priauginimo priemonės kainuoja tikrai nebrangiai, atsižvelgiant į tai, kiek per metus sumokama už nagų priauginimo procedūrą. Tad moterys, kurios vis dar vaikšto į grožio salonus, tikrai turėtų pagalvoti, ar verta.