Naujausios manikiūro dizaino ir spalvų tendencijos

Kiekviena moteris mėgsta jaustis gerai, gražiai ir galingai, o nagai šiuo atžvilgiu taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Tinkamai prižiūrint ir tvarkingai juos nulakuojant, pagerėja moterų savijauta. Todėl daugelis nori žinoti, kokios tendencijos ateina, kad galėtų jas pritaikyti ir sužavėti išvaizdą.

Mada visada buvo cikliška, todėl nenuostabu, kad tendencijos kartas nuo karto kartojasi. 2023 metais manikiūro meistrai eksperimentuos su įvairiomis technikomis, faktūromis ir dangomis nuo kurių priklauso ir kaina, o dėl nagų formos 2023 metais atkreips dėmesį į:

  • Migdoliniai nagai yra rafinuota, elegantiška ir labai populiari nagų forma. Suteikia pirštų galiukams rafinuotesnį vaizdą, pailgina pirštus ir sukuria tobulą drobę nagų dailei. Migdolų forma dažniausiai kuriama ant ilgų nagų, tačiau graži ir ant vidutinio ilgio.
  • Ovalūs nagai – tai klasikinė moteriška nagų forma, kuri imituoja nago pagrindo formą nago plokštelės viršuje. Ovalo forma išplečia siauras nagų plokšteles, kad būtų labiau subalansuotas vaizdas, ši forma yra viena iš patvariausių nagų formų.
  • Kvadratiniai nagai yra nesenstantis pasirinkimas, kuris reguliariai grįžta į madą. Kvadratiniai nagai turi idealias nago plokštelės proporcijas be užapvalintų galiukų.
  • Minkštas kvadratas yra dalis ovalo formos, dalis kvadratinė nagų forma. Šią formą galima sukurti suapvalinus šiek tiek aštrius kvadratinio nago kraštus, sukuriant švelnesnį vaizdą.
  • Smaili forma – tai nagų forma su smailiais galiukais. Ši forma tinka tik ilgiems nagams, suteikia pirštams pailgą išvaizdą ir atrodo labai stilingai.

Tačiau merginos, norinčios atlikti ekstravagantišką manikiūrą, neturėtų liūdėti, nes kai kurie dizaineriai 2023–2024 m. mados sezonui demonstravo visiškai kitokias manikiūro tendencijas – madingus ir ilgus nagus. 

Todėl galime drąsiai teigti, kad mada yra prieštaringa, o čia pasirinkimas yra jūsų – madingas manikiūras trumpiems nagams ar įspūdingas manikiūras ilgiems nagams. Taip pat nepamirškite nenugalimo veidrodinio manikiūro arba subtilaus kreminio manikiūro savo nagams, kurie taip pat yra 2023–2024 m. tendencijos.