Pagrindiniai medžiaginių šluosčių privalumai

Servetėlės, pagamintos iš medžiaginio neaustinio audinio, buvo naudojamos gana ilgą laiką ir žmonės, įskaitant įvairių pramonės šakų atstovus, jas naudojo kaip alternatyvą įprastoms popierinėms servetėlėms. Atlikta apklausa rodo, kad šiuo metu yra daugiau nei 50  neaustinių audinių naudojimo būdų, o kasdieniai žmonės randa naujų būdų, kaip šias servetėles naudoti. Tačiau kodėl medžiaginių servetėlių paklausa taip nuolat auga?

Medžiaginiai valymo audiniai palaiko kosmetikos, valymo, higienos, sveikatos priežiūros ir renginių pramonę. Šios pramonės šakos gali tiekti produktus, kurie padidina gamybos apimtį ir sukuria saugumo bei laimės jausmą jų vartotojams. Patogūs gaminiai yra labiausiai žinomi vartotojų, todėl jiems visada teikiama pirmenybė. Medicinos rinka. Medžiaginės servetėlės garantuoja geriausią apsaugą nuo visų mikrobų dėl savo dezinfekuojamųjų savybių. Be to, tai apsaugo jus nuo kryžminio užteršimo, kurį sukelia kitų rūšių valymo šluostės. Tai labai kompaktiška šluostė, kurią galima naudoti ir medicinos įstaigų aplinkai valyti. Tokias medžiagines šluostes taip pat patogu naudoti, nes jos taip greit neplyštą, galima sušlapinti, priešingai nei popierinės.

Unikalios audinio savybės

Servetėlės gali būti skirtingos kokybės: hidrofobinės ir hidrofilinės, riebalus sugeriančios, antimikrobinės ir ugniai atsparios. Vienas sektorius, kuriame šios servetėlės buvo naudojamos maksimaliai, yra automobilių pramonė, tokio tipo medžiagines servetėles jiems labai paranku naudoti, dėl jos savybių ir ilgesnio naudojimo. Darbuotojai naudoja šias servetėles, kad nublizgintų automobilio kėbulą, padengtų paviršių dažymo metu ir sugertų įvairių rūšių alyvas ir chemikalus, naudojamus gamyboje. Be to, spausdinimo pramonė, maisto pramonė, elektronikos pramonė ir optikos pramonė savo darbo vietose taip pat naudoja  neaustines servetėles kai kuriems kitiems tikslams. Visa pramonė reikalauja unikalių medžiaginių šluosčių, kurios palengvintų jų darbinius procesus. Pastaruoju metu medžiaginės neaustinių audinių servetėlės buvo paverstos tualetiniais ritinėliais, kad būtų galima naudoti jas kuo patogiau ir lengviau, taip pat laikui einant jos tapo kaip spalvotos šluostės, nes šiai dienai rinkoje galima rinktis iš keletos spalvų. Šis klausimas buvo labai aktualus visame pasaulyje. Žmonės nežino, kokio tipo popierių galima nuplauti, nesąmoningai nuplauna tai, ko nederėtų, ir dėl to vanduo neprateka vamzdžiuose.