Patarimai, kaip lengviau ir greičiau paruošti maistą

Maisto gaminimas gali būti nuobodi ir daug laiko reikalaujanti užduotis. Tačiau turint tinkamus įrankius, taip nebūtinai turi būti. Smulkintuvai gali padėti lengviau ir greičiau paruošti maistą. Šie patogūs virtuvės įrankiai – nuo daržovių pjaustymo iki prieskoninių žolelių smulkinimo – yra būtinas kiekvieno virėjo arsenalo priedas. Šiame straipsnyje plačiau tai aptarsime

Daržovių ir žalumynų pjaustymas

Daržovių ir žalumynų pjaustymas yra vienas iš dažniausių smulkintuvų naudojimo būdų. Jais galima greitai supjaustyti svogūnus kubeliais, susmulkinti kopūstus, susmulkinti česnakus, susmulkinti morkas – sąrašas tęsiasi iki begalybės.. Yra įvairių dydžių ir stilių smulkintuvų, todėl galite išsirinkti tokį, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Elektriniai modeliai puikiai tinka, jei reikia daug pjaustyti, jie greiti ir efektyvūs. Rankiniai smulkintuvai yra mažesni ir kompaktiškesni, todėl puikiai tinka mažesnėms virtuvėms arba tiems, kuriems nereikia vienu metu smulkinti didelių kiekių.

Riešutų ir žuvies produktų smulkinimas

Smulkintuvai taip pat puikiai tinka riešutams ir žuvies produktams, pavyzdžiui, tunui ar lašišai, smulkinti. Jais taip pat galite smulkinti prieskonius, pavyzdžiui, kmynus ar kalendras, taip pat kavos pupeles ar riešutus, skirtus kepimo receptams, pavyzdžiui, sausainiams ar keksiukams. Sunkesniems produktams, tokiems kaip riešutai ar žuvies produktai, geriausiai tinka elektriniai smulkintuvai, jie turi daugiau galios nei rankiniai modeliai ir darbą atliks daug greičiau.

Mėsos pjaustymas griežinėliais

Smulkintuvus taip pat galima naudoti mėsai pjaustyti ir riebalams pjaustyti – svarbiausia naudoti tinkamus priedus. Dauguma smulkintuvų modelių turi peilius, kuriais galima plonai supjaustyti mėsą, pavyzdžiui, vištienos krūtinėlę ar kepsnius, neužsikemšant peilių. Dėl to kiekvieną kartą lengva sukurti tobulai vienodus griežinėlius – jokių nelygių kraštų! Jei planuojate reguliariai naudoti mėsos pjaustytuvą, apsvarstykite galimybę investuoti į modelį su keičiamais peiliais, kad galėtumėte lengvai keisti jų storį.

Investuokite į kokybišką techniką

Naudodami kokybiškas mašinas galėsite lengviau ir greičiau atlikti darbą. Kokybiškos mašinos sukurtos taip, kad būtų patvaresnės ir efektyvesnės, todėl darbą atliksite greitai ir tiksliai. Investavimas į kokybišką techniką taip pat užtikrina, kad maisto ruošimas bus saugus – dėl prastai pagamintų mašinų galima susižeisti arba užteršti ruošiamą maistą.