Pirmojo būtinumo baldai vonioje

Kiekviename kambaryje visada atrasime tokius baldus, kurie nėra atsiejami nuo to kambario. Tikriausiai miegamojo negalėtume įsivaizduoti be lovos ar spintos, svetainės be didelio stalo ar indaujos. Lygiai tokia pati situacija yra su vonios kambario baldais. Šio kambario negalime įsivaizduoti be tam tikrų baldų. Tad šiame straipsnyje ir norėtume aptarti plačiau, kas šioje erdvėje yra privaloma ir be ko negalima apsieiti.

Be ko vonia negalėtų apsieiti?

Tikriausiai nei vieno vonios kambario negalėtų įsivaizduoti be dušo arba vonios. Tad jie yra privalomi šioje erdvėje. Priklausomai nuo viso ploto dydžio, galima rinktis tokią, kuri yra ne tik patogi, bet ir išpildo erdvę. Jeigu kalbėtume apie vonią, tai tikriausiai kuo ji bus didesnė, tuo bus patogiau joje maudytis, tad jeigu vonios kambarys yra pakankamai didelis, visada tuo pasinaudokite ir pirkite kaip įmanoma didesnę. Aišku, dar prieš įrenginėjant šį kambarį, nereikėtų pamiršti, kad pirmiausia reikalingas išplanavimas, kad iš karto būtų aišku, kur kokie baldai stovi ir kad jiems būtų palikta atitinkama vieta. Kadangi vonios kambarys nėra taip paprastai įrengiamas, o kai kurie baldai nėra paprastai perstumdomi, tad vėliau gali kilti nesusipratimas.

Įvairios spintelės

Kaip bebūtų, vonioje susidaro nemažai daiktų, kurie turi turėti savo vietą, kad joje būtų palaikoma tvarka. Todėl vonios kambario baldai turi turėti bent jau kelias spinteles, kur viską patogiai galima susidėti. Vėl kiekvienas atvejis yra individualus, nes tokios erdvės yra skirtingos, tad ir pačių spintelių kiekis gali būti skirtingas. Jeigu erdvė yra didesnė, tada galima jų turėti daugiau ir automatiškai galėsite sutalpinti daugiau papildomų daiktų. Tada jose galėsite laikyti švarius rankšluosčius, skalbimo priemones ir kitus panašius daiktus, kurių gali prireikti vonioje. Renkantis spinteles irgi pagalvokite, kokios jums būtų patogesnės, didesnės ar mažesnės, o gal iš viso jums yra reikalingi stalčiai. Visus tokius smulkius dalykus reikėtų nusimatyti iš anksto.

Dalykai, apie kuriuos dar reikėtų pagalvoti

Jeigu vonios erdvė yra pakankamai didelė, tai galima sugalvoti pačių įvairiausių papildomų baldų ir detalių, kurios kuo puikiausiai derėtų šioje aplinkoje. Visada pagalvokite apie veidrodį. Jeigu yra vietos, rinkitės kaip įmanoma didesnį, nes kuo daugiau matysite vaizdo tuo bus patogiau. Verta pagalvoti ir apie dekoro detales, nes jos pagražins vonios kambarį, suteiks jam jaukumo.