Priekinių auto žibintų stiklai: kodėl labai žema kaina – turėtų kelti įtarimą?

Iliustracija iš pexels.com

Nusprendus pakeisti priekinių automobilių žibintų stiklus ir pradėjus jų ieškoti galite pamatyti, kad prekės kainos yra labai įvairios. Prasideda nuo keliasdešimt eurų ir juda link kelių šimtų. O kur dar vos kelis eurus kainuojantys stiklai, kuriuos galima atsisiųsti iš Kinijos… Ar tikrai labai pigūs stiklai – blogos kokybės?

Jeigu Jus domina priekinių žibintų stiklai – jiems negalima taupyti. Nors pastarieji gali atrodyti tik smulkmena, tačiau išties – labai reikšmingai prisideda prie saugumo kelyje.

Apie stiklų kokybę ir tarnavimo laiko tarpą

Pradėjus ieškoti stiklų pastebėsite, kad kainos varijuoja nuo keliasdešimties iki kelių šimtų eurų. Tai yra standartas ir įkainiai kinta priklausomai nuo konkretaus modelio, tam tikrų parametrų.

Visgi, rinkoje galite rasti ir labai pigiai kainuojančius stiklus, kurių kaina yra vos keli eurai. Dažniausiai tokius žibintų stiklus galima atsisiųsti iš Kinijos, prekyviečių, kurios siūlo labai prastos kokybės prekes. 

Dažnai suvilioja kaina, tačiau kaip dėl kokybės? Jeigu norite, kad žibintų stiklai tarnautų ilgai – niekada nepirkite prekių tokiose neaiškiose vietose. Atminkite, kad gera šviesos sklaida važiavimo metu prisideda prie Jūsų saugumo, tad jam taupyti negalima.

Neaiškios prekybos vietos

Renkantis auto dalis svarbu rasti patikimas prekybos vietas, kuriose galima įsigyti žinomų gamintojų stiliukus. Taip pat žiūrėkite, kad dalims būtų teikiama garantija. Tai yra tarsi saugumo rodiklis, kad gausite tikrai tai, ko reikia konkrečiai Jūsų automobiliui ir Jūsų kelionėms.

Dėvėto stikliuko pirkimas

Niekada nepirkite dėvėtų auto stikliukų. Juk jie gali būti pažeisti net ir jeigu vizualiai atrodo gana neblogos kokybės. Dažniausiai defektai ir susidėvėjimo lygis yra pamatomas tik tuomet, kai tenka važiuoti tamsiu paros metu arba prastu oru. Tačiau vėliau grąžinti stikliuko fiziniam asmeniui dažnai yra net neįmanoma. 

Ir renkantis stikliukus, ir jeigu Jums reikalingas žibintų remontas Vilniuje – visada verta tartis su tais, kurie siūlo garantijas. Tai ir bus Jūsų saugumo rodiklis, kuris leis būti tikru, kad pilnai pasirūpinote savo kelionių saugumu.