Veido procedūros: kurias verta išbandyti kiekvienam?

Veidas yra žmogaus atspindys, kuris sako apie mus daugiau nei galime manyti. Todėl vis daugiau žmonių siekia ne tik gerinti odos būklę, bet ir pasiekti jaunesnį, šviežesnį ir energingą išvaizdą. Šių dienų veido procedūros gali būti tiesiogiai sujungtos su naujausiomis inovacijomis ir technologijomis, kurios leidžia pasiekti pribloškiančius rezultatus. „BABOR“ SPA tapo vieta, kurioje galima išbandyti įvairias veido procedūras, naudojant pažangiausias technologijas ir kosmetikos gaminius. Kokias procedūras verta išbandyti?

Veido valymas: kurį pasirinkti?

Veido valymas yra kosmetologinė procedūra, kurios tikslas yra nuvalyti, išvalyti ir pagerinti odos būklę. Ši procedūra atliekama siekiant pašalinti nešvarumus, negyvas odos ląsteles, riebalų perteklių, makiažo likučius, dulkes, kurie kaupiasi ant veido odos paviršiaus.

  • Mechaninis veido valymas yra veiksminga priemonė kovoti su spuogais, komedonais ir kitomis odos problemomis. Procedūra atliekama švelniai, tačiau efektyviai pašalina negyvas odos ląsteles, išvalo užsikimšusias poras ir sumažina riebalinių liaukų veiklą. Šis veido valymas padeda atkurti sveiką odos struktūrą ir sukuria natūralų odos spindesį.
  • Rūgštinis veido valymas „Therapro Peels“ išsiskiria tuo, kad SPA darbuotojas naudoja specialias rūgštis, kurios švelniai eksfolijuoja odą ir padeda atsikratyti dažnai susidarančių odos problemų, tokių kaip pigmentacijos, dėmės nuo saulės ir mažos raukšlės. Be to, ši procedūra taip pat gerina odos elastingumą ir skatina kolageno gamybą, užtikrinant ilgalaikį odos jaunatviškumą.
  • Veido valymas ultragarsu yra švelni, bet veiksminga procedūra, skirta pašalinti odos nešvarumus ir riebalus. Naudojant ultragarsinius virpesius, nešvarumai ir riebalai ištirpsta, o pati procedūra padeda gerinti odos kraujotaką ir padidinti drėgmės įsiskverbimą. Rezultatas – minkšta, švytinti oda, kuri atrodo jaunatviškai ir sveikai.
  • Kombinuotas veido valymas yra individualiai pritaikyta procedūra, atitinkanti kliento veido odos poreikius. Procedūra gali apimti švelnią eksfoliaciją, odos drėkinimą, mažinantį uždegimą ir patinimus bei maitinančias kaukes, skirtas atkurti odos gyvybingumą. Ši suderinta procedūra yra tinkama tiems, kurie nori išvengti invazinių metodų, bet tuo pačiu nori visavertiškai rūpintis veido oda.

 „BABOR WELCOME“ drėkinanti procedūra: kai norisi palepinti vyrus

Ši drėkinanti procedūra yra skirta vyrams ir sukurta atsižvelgiant į vyrišką odos struktūrą ir būklę. Naudojami specialiai suformuluoti kosmetikos produktai, kad būtų pagerinta odos drėgmės būsena ir sumažinti dirginimo požymiai, kurie dažnai siejami su vyriška oda. Procedūra padeda atkurti odos elastingumą ir atrodyti energingai.

„BABOR WELCOME Lifting Touch“ stangrinamasis veido masažas: SPA, kuris daro stebuklus

Ši procedūra skiriasi nuo kitų veido masažo technikų. „Lifting Touch“ stangrinamasis masažo metu naudojami specialūs judesiai, kurie padeda aktyvuoti kolageno gamybą ir sustiprinti veido raumenis. Ši procedūra ne tik atstato veido formą, bet ir padeda sumažinti raukšles ir suteikia ilgalaikį liftingo efektą.

„BABOR WELCOME“ prabangi stangrinanti procedūra: kai norisi prabangos

Ši procedūra yra prabangus odos malonumas, skirtas tiems, kurie nori pasimėgauti išskirtiniu grožio ir priežiūros procesu. Naudojami „BABOR“ prabangūs produktai ir pažangios procedūros, kad būtų pasiekta intensyvaus odos stangrinimo, procedūros metu išgaunamas jaunatviško veido įvaizdis.

Priešraukšlinė jauninanti veido procedūra „ReVersive Treatment“: atsisveikinkite su raukšlėmis

„ReVersive Treatment“ yra aukščiausios kokybės veido procedūra, skirta kovoti su raukšlėmis ir odos senėjimo požymiais. Procedūros metu specialistai naudoja „BABOR“ unikalią anti-aging produktų liniją, kuri skirta atkurti odos struktūrą, padidinti elastingumą ir sumažinti raukšles. Tai puiki galimybė tiems, kurie nori pasiekti ilgalaikį ir pastebimą jaunatviškumo efektą.

„BABOR“ SPA siūlo grožio ir odos priežiūros spektrą, pritaikytą kiekvieno asmens poreikiams. Pasirinkdami inovatyvias ir efektyvias procedūras, klientai gali pasiekti sveiką, švytinčią ir jaunatvišką odą, kurios grožis išliks ilgą laiką. Plačiau skaitykite BABOR puslapyje.