Buitinės chemijos priemonės, be kurių neapsieisite namų tvarkyme

Vanduo skirtas ne tik troškuliui malšinti, tačiau juo galime nuvalyti ir  tam tikrus paviršius, plauti grindis, valyti langus, deja ne visada gerą rezultatą pasieksime tik vandens pagalba. Kartais mes turime pasitelkti į pagalbą tam tikrus valiklius, kurie gelbėja namų tvarkyme. Tokiems darbams jums reikės tinkamų valiklių, nors jūs nuspręsite, ar pasirinksite standartines versijas, ar natūralius valiklius. Į sąrašą įtraukėme keletą reikalingiausių valiklių.

Universalus valiklis. Puikus daugiasluoksnis, universalus valiklis tikrai yra vienas iš svarbiausių valymo produktų, kuriuos galite turėti savo namuose. Universalūs valikliai efektyviai valo riebalus, nešvarumus ir dėmes, o daugeliui nereikia nieko daugiau, tik valiklio ir šluostės.

Stiklo valiklis. Stiklo valiklis yra specialiai sukurtas stiklo paviršiams, pvz., langams ir stalams, valyti, kad galėtumėte efektyviai nuvalyti nepalikdami dryžių ar dėmių. Medienos valiklis. Panašiai kaip stiklo valiklis, medienos valiklis yra vieno paviršiaus valiklis, kuris šiuo atveju yra optimizuotas naudoti medienai. Tokio tipo valiklį svarbu turėti, nes tiek universalūs valymo purškikliai, tiek vanduo gali pažeisti medieną ir laką.

Antibakterinis purškalas arba servetėlės. Antibakteriniai valymo produktai dezinfekuoja ir tuo pačiu valo, kad sunaikintų mikrobus jūsų namuose. Naudokite kartu su universaliu valikliu, ypač patalpose, kuriose yra daug mikrobų, pavyzdžiui, virtuvėje ir vonios kambaryje.

Plytelių valiklis su balikliu. Muilo nuosėdos, pelėsiai, miltligė ir rūdžių susidarymas yra lygiaverčiai voniose ir dušuose. Plytelių valiklis su balikliu gali pašalinti tokio tipo susidariusius nešvarumus, tačiau būtinai uždėkite orlaidę arba atidarykite langą, kad apsisaugotumėte nuo garų, kurie sklinda valikliu išpurškus erdvę. Tualeto valiklis. Baliklio pagrindu pagamintas tualeto žarnų valiklis palengvina švarų tualetą. Jų galite rasti įvairių, tokių kaip pakabinamų tualeto viduje ar purškiamų, o gal tiesiog jums patogiau pirkti tabletes, kurias reikia tiesiog įmesti į tualeto dubenį ir pusvalandžio bėgyje nesinaudoti tualetu, kol jis pats išsivalys.

Baltas actas. Actas puikiai tirpina riebalus ir pašalina nešvarumus, netgi turi tam tikrų dezinfekuojančių savybių (deja, ne tiek, kiek chemijos pagrindu pagamintas antibakterinis produktas). Laikykite jį po ranka, kad galėtumėte greitai išvalyti, kai nenorite naudoti cheminio valiklio, taip pat lengvai dezinfekuoti tarp kietesnių produktų naudojimo. Kepimo soda. Kepimo soda yra profesionalas, kuris sugeria ir pašalina kvapus. Laikykite atvirą indą šaldytuve ir, jei reikia, naudokite jį, kad išvengtumėte nemalonių kvapų, pavyzdžiui, sklindančių iš kilimų ar šiukšlių išmetimo. Kiti būtini valymo produktai. Aukščiau pateikti produktai apibendrina pagrindinius dalykus, kurių jums prireiks norint išvalyti visą namą.