Geriausi lauko žaidimai kiekvienai progai

Domina lauko žaidimai šventėms? Nesvarbu, ar ieškote klasikinio Limbo ar Jenga žaidimo, ar ko nors šiuolaikiškesnio, pavyzdžiui, Beer Pong’as, ar net teminio iššūkio ar turnyro – šiuose lauko žaidimuose kiekvienas ras kažką sau. Pakalbėkime apie tai plačiau.

Jenga ir Limbo – klasikinis derinys

Limbo ir Jenga yra du klasikiniai lauko žaidimai, kurie patiks įvairaus amžiaus žmonėms. Limbo yra labai smagus, nes reikalauja koordinacijos, vikrumo ir šiek tiek sėkmės. Jums reikės dviejų komandų, ir po vieną žmogų iš kiekvienos komandos turės eiti vienas prieš kitą, bandydami limbo po lazda jos neliesdami. Tuo tarpu „Jenga” žaidime medinės kaladėlės dedamos vienos ant kito tol, kol viena komanda nuverčia priešininko bokštą. Šis žaidimas puikiai lavina problemų sprendimo įgūdžius ir komandinį darbą – puikiai tinka šeimoms. Juos dažnai renkasi vestuvėms ir gimtadieniams.

Beer pongas – pamėgtas žaidimas

Suaugusiesiems, norintiems šiek tiek daugiau azarto, puikiai tinka beer pongas. Šis modernus žaidimas reikalauja įgūdžių (ir galbūt šiek tiek sėkmės), nes žaidėjai paeiliui mėto pingpongo kamuoliukus į priešininko taurę, pripildytą alaus. Tikslas – pirmam pataikyti kamuoliuką į priešininko taurę – tas, kuriam tai pavyksta, tampa nugalėtoju! Šį žaidimą taip pat labai lengva surengti: tereikia plastikinių raudonų puodelių, pingpongo kamuoliukų, alaus (arba bet kokio kito pasirinkto gėrimo), stalų ir kėdžių, jei turite.

Teminiai iššūkiai ir turnyrai

Štai čia lauko žaidimai gali tapti tikrai įdomu. Jei lauke ieškote dar įdomesnės veiklos, pabandykite sukurti teminius iššūkius arba turnyrus, kuriuose visi kartu galėtų varžytis. Tai gali būti bet kas – nuo piešimo varžybų iki kliūčių ruožų su prizais nugalėtojams. Galite net sukurti savo taisykles, priklausomai nuo to, kokį iššūkį ar turnyrą nuspręsite surengti – tai puikiai tinka norint įnešti papildomo linksmumo į šventę ar pobūvį.

Prieš kiek laiko reikia užsakyti lauko žaidimus?

Tai priklauso nuo žaidimo ir renginio dydžio. Didesniems renginiams rekomenduojame lauko žaidimus užsisakyti bent du mėnesius prieš, kad turėtumėte pakankamai laiko viską suplanuoti ir suorganizuoti. Tačiau jei ieškote tik paprasto „Jenga” ar „Limbo” žaidimo, paprastai jį galite užsakyti likus mažiau savaitei. Tačiau turite atminti, jog vasaros metu – gali pasitaikyti atveju, kuomet visi žaidimai bus išnuomoti.