Skrydis oro balionu Lietuvoje, Trakuose: pakilkite virš įspūdingo kraštovaizdžio

 

Ar kada nors svajojote pakilti virš debesų ir iš paukščio skrydžio pasigrožėti nuostabiais kraštovaizdžiais Lietuvoje? Jei taip, tuomet turėtumėte patirti jaudinantį nuotykį – skrydį oro balionu nuostabiame Lietuvos Trakų regione. Čia galėsite stebėti kvapą gniaužiantį gamtos grožį iš nepakartojamos perspektyvos ir susikurti nepamirštamus prisiminimus, kurie išliks visam gyvenimui.

Šiame straipsnyje virtualiai apžvelgsiu, ko tikėtis užsisakius skrydį oro balionu Lietuvoje, Trakuose. Suteiksime jums visą reikalingą informaciją: nuo geriausio laiko apsilankyti, kaip užsisakyti skrydį iki to, ką apsirengti ir ko tikėtis skrydžio metu. Taigi sėdėkite ramiai ir kylame!

Skrydis virš Trakų

Geriausias laikas leistis į skrydį oro balionu Trakuose

Idealus laikas skristi oro balionu Lietuvoje, Trakų rajone, yra vasaros mėnesiai nuo birželio iki rugpjūčio. Oras šiltesnis, o dangus giedresnis, todėl lengviau matyti gražius kraštovaizdžius. Tačiau, jei ieškote ekonomiškesnio varianto, galite apsvarstyti galimybę keliauti per petį balandžio-gegužės arba rugsėjo-spalio mėnesiais.

Kaip užsisakyti skrydį oro balionu Trakuose

Užsisakyti skrydį oro balionu Lietuvoje, Trakų regione, yra paprastas procesas. Skrydį galite užsisakyti internetu įvairiose interneto svetainėse ar kelionių agentūrose arba tiesiogiai oro balionu skraidinančioje įmonėje, pavyzdžiui https://dangausmetro.lt/. Skrydį būtina užsisakyti iš anksto, ypač sezono metu, nes vietos greitai užsipildo. Rekomenduoju Dangausmetro, nes jie turi daug gerų atsiliepimų internete.

Ką apsirengti skrydžiui oro balionu Trakuose

Ruošiantis skristi oro balionu Trakų regione, labai svarbu apsirengti tinkamai pagal oro sąlygas. Dėvėkite patogius, laisvus drabužius, leidžiančius judėti ir dengiančius rankas bei kojas. Taip pat patartina dėvėti sluoksnius, nes didesniame aukštyje temperatūra gali nukristi. Nepamirškite avėti patogios avalynės, nes gali tekti kurį laiką stovėti.

Ko tikėtis skrydžio oro balionu metu Trakuose

Jūsų skrydis oro balionu Trakuose, prasidės nuo saugos instruktažo ir trumpo supažindinimo su oro balionu. Tada kartu su pilotu įlipsite į krepšį ir jūsų nuotykis prasidės. Kildami virš kvapą gniaužiančio kraštovaizdžio patirsite nepakartojamą ramybės ir tylos jausmą. Turėsite unikalią galimybę pasigrožėti gamtos grožiu ir stebėti laukinius gyvūnus iš paukščio skrydžio. Skrydis truks maždaug valandą, o pilotas nurodys svarbius orientyrus ir atsakys į visus jums rūpimus klausimus. 

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Kaip aukštai skris oro balionas?

Karšto oro balionas skris įvairiame aukštyje, priklausomai nuo vėjo krypties ir greičio. 

Ar saugu skristi oro balionu?

Taip, skrydžiai oro balionu yra labai saugūs. Karšto oro balionų bendrovė, kurioje užsisakysite skrydį, užtikrins, kad prieš skrydį būtų imtasi visų saugumo priemonių.

Jeigu kylą daugiau klausimų po šio straipsnio – rekomenduoju susisiekti su Dangausmetro. Skrydžio oro balionu profesionalai pasiruošę atsakyti į jums iškilusius klausimus..