Idealaus apatinio trikotažo pasirinkimas pagal figūros tipą

Renkantis tobulą apatinį trikotažą svarbu atsižvelgti į savo kūno tipą. Kaip ir su bet kokiais drabužiais, skirtingi stiliai tinka skirtingoms kūno formoms. Štai keletas patarimų, kurie padės išsirinkti apatinį trikotažą, išryškinantį geriausius jūsų bruožus ir leidžiantį jaustis pasitikinčiai savimi bei seksualiai:

1. Kriaušės formos kūnas

Jei esate kriaušės figūros, t. y. jūsų klubai platesni už krūtinę, rinkitės apatinį trikotažą, kuris atkreipia dėmesį į viršutinę kūno dalį. Push-up liemenėlė arba korsetas gali išryškinti krūtinės liniją ir sukurti labiau subalansuotą siluetą. Ieškokite kelnaičių arba tamprių, kurios būtų aukščiau ant klubų ir išryškintų liemenį. Tai padės sukurti smėlio laikrodžio figūros iliuziją.

2. Obuolio formos kūnas

Tiems, kurių figūra yra obuolio formos, t. y. tiems, kurių svoris yra ties viduriu, reikėtų rinktis apatinį trikotažą, išryškinantį krūtinę ir kojas. Ieškokite liemenėlių su papildoma atrama ir paminkštinimais, kad pakeltumėte ir išryškintumėte savo dekoltė. Liekninančios gali būti liemenėlės ir liemenėlės, kurios suspaudžiamos žemiau krūtinės ir atitrūksta nuo vidurio. Rinkitės kelnaites arba kelnaites, kurios patogiai priglunda prie natūralios liemens linijos.

3. Smėlio laikrodžio formos kūnas

Jei turite smėlio laikrodžio figūrą su aiškiai apibrėžtu liemeniu ir subalansuota krūtine bei klubais, jums pasisekė! Galite vilkėti įvairaus stiliaus apatinį trikotažą. Ieškokite apatinio trikotažo komplektų, kurie išryškina jūsų apvalumus ir priglunda prie liemens. Korsetai ir krūtinės liemenėlės yra ypač puošnūs, nes pabrėžia smėlio laikrodžio formą. Nebijokite eksperimentuoti su įvairiais stiliais ir medžiagomis, kad surastumėte tai, kas leidžia jaustis labiausiai pasitikinčiai savimi ir seksualiai.

4. Tiesios formos korpusas

Tiems, kurių kūnas yra tiesios formos, t. y. biustas, liemuo ir klubai šiek tiek proporcingi, tinkamo apatinio trikotažo stiliaus drabužiai gali padėti išryškinti kūno linijas. Rinkitės liemenėles su push-up arba paminkštintais kaušeliais, kad išryškintumėte savo krūtinės liniją. Ieškokite kelnaičių aukštu liemeniu arba berankovių kelnaičių, kurios apglėbia klubus ir sukuria apvalumų iliuziją. Skaidrios arba nėriniuotos medžiagos gali suteikti moteriškumo ir jausmingumo.

Išryškinkite savo moteriškus privalumu – Įžvalgūs patarimai ir gudrybės

Renkantis seksualų apatinį trikotažą svarbiausia pabrėžti savo privalumus ir pasitikėti savimi. Pasirinkę tinkamą apatinį trikotažą galite išryškinti geriausius savo bruožus ir atskleisti savo unikalų grožį. Pateikiame keletą vidinių patarimų ir gudrybių, padėsiančių kuo geriau išnaudoti apatinio trikotažo pasirinkimo galimybes:

  1. Apatinio trikotažo prigludimas yra labai svarbus norint išryškinti savo privalumus. Blogai prigludęs apatinis trikotažas gali būti nepatogus ir nepadorus. Skirkite laiko išmatuoti save arba pasimatuoti profesionaliai, kad įsitikintumėte, jog dėvite tinkamo dydžio drabužius. Gerai pritaikyta liemenėlė gali pakelti ir palaikyti krūtinę, o tinkamo dydžio kelnaitės gali išryškinti jūsų apvalumus tinkamose vietose.
  2. Pasirinkite tinkamą stilių: Skirtingiems kūno tipams reikia skirtingų apatinio trikotažo stilių. Jei esate kriaušės figūros, rinkitės apatinį trikotažą su detalėmis ir papuošimais viršutinėje dalyje, kad atkreiptumėte dėmesį į biustą ir subalansuotumėte klubus. Obuolio figūros atstovams apatinis trikotažas gali suteikti liekninamąjį efektą, nes aptemps viduriuką ir išryškins kojas. Smėlio laikrodžio formos figūros atstovės gali vilkėti korsetą arba liemenį išryškinantį biustjerą. Jei esate tiesių formų, išbandykite apatinį trikotažą su strateginiais iškirpimais arba drąsiais raštais, kad sukurtumėte apvalumų iliuziją.
  3. Atsižvelkite į medžiagą: Nuo tinkamos medžiagos gali priklausyti, kaip užtikrintai ir patogiai jausitės vilkėdama apatinį trikotažą. Rinkitės medžiagas, kurios yra švelnios jūsų odai ir pasižymi geru elastingumu. Populiarus pasirinkimas – nėriniai, kurie suteikia elegancijos ir žavesio. Jei ieškote labiau dengiančio drabužio, apsvarstykite satino arba šilko variantą, kuris suteiks prabangos pojūtį.
  4. Žaiskite su spalvomis: Rinkdamiesi apatinį trikotažą nebijokite eksperimentuoti su spalvomis. Nors juoda spalva yra klasikinis pasirinkimas, spinduliuojantis pasitikėjimą savimi ir seksualumą, nevenkite ir kitų variantų. Raudona spalva yra aistringa ir drąsi, o pastelinės spalvos gali sukurti švelnesnį ir romantiškesnį įvaizdį. Rinkdamiesi spalvą, su kuria jaustumėtės geriausiai, atsižvelkite į savo odos atspalvį ir asmeninius pageidavimus.

Vadovaudamosi šiais patarimais ir gudrybėmis, galite padidinti savo privalumus ir su apatiniu trikotažu jaustis tvirtai. Nepamirškite, kad svarbiausia rinktis apatinį trikotažą, kuris leidžia jaustis pasitikinčiai savimi ir gražiai. Priimkite savo unikalumą ir leiskite atsiskleisti savo vidiniam grožiui. Užsukite į elektronines parduotuves ir įsigykite seksualių, kokybiškų apatinių, liemenėlių moterims. Rekomenduojame tokias parduotuves kaip: Modivo, Pinky, F8Store, Audimas, Boozt, MiestoMada, Sinsay.

Kaip nustatyti savo kūno tipą, kad galėčiau pasirinkti tinkamą apatinį trikotažą?

Kad nustatytumėte savo kūno tipą, išmatuokite krūtinę, liemenį ir klubus ir palyginkite išmatavimus, kad nustatytumėte, ar esate kriaušės, obuolio, smėlio laikrodžio, ar tiesios figūros.

Ar galiu maišyti ir derinti skirtingo kūno sudėjimo apatinio trikotažo stilius?

Taip, apatinio trikotažo stilių maišymas ir derinimas gali būti kūrybiškas būdas pabrėžti savo unikalius bruožus ir užtikrinti, kad jaustumėtės užtikrintai ir patogiai.

Kokie apatinio trikotažo stiliai tinka smulkioms figūroms?

Smulkiems žmonėms gali būti naudingi apatinio trikotažo stiliai, kurie sukuria ilgesnių kojų ir aukštesnio silueto iliuziją, pavyzdžiui, aukštai kirptos kelnaitės ir liemenėlės su reguliuojamomis petnešėlėmis.

Į kokius veiksnius reikėtų atsižvelgti renkantis apatinį trikotažą ypatingai progai?

Rinkdamiesi apatinį trikotažą ypatingai progai, atsižvelkite į nuotaiką, kurią norite sukurti. Drąsios spalvos, prabangūs audiniai ir sudėtingos detalės gali sustiprinti bendrą žavesį ir gundymą.