Ką dovanoti vestuvių metinių proga?

Vestuvių metinės yra išskirtinė šventė, todėl jai iš anksto ruošiasi ne tik jubiliatai, bet ir jų artimieji. Daugeliui svarbu išrinkti kuo geresnę dovaną, kuri ne tik patenkintų jų lūkesčius, bet ir juos pranoktų. Pateikiame sąrašą dovanų, kurios puikiai tiks jubiliatams ir juos nudžiugins. Nepamirškite, kad rinkti turite ne pagal savo, o jubiliatų poreikius.

Papuošalai

Vestuvinės metinės – puiki proga mylimiems žmonėms įteikti papuošalus. Tuo labiau, jog papuošalus galima rinkti pagal tai, kokios švenčiamos vestuvės. Jei tai sidabrinės vestuvės, dovanokite sidabrą. Jei tai auksinės, deimantinės ar bet kokios kitos vestuvės, dovanokite to akmens, metalo ar spalvos gaminius.

Kelionės

Poilsis dviems – puiki dovana bet kuriai porai. Nesvarbu, mylimieji švenčia popierines ar auksines vestuves, bet kokio amžiaus žmonės mėgsta keliones. Tad būtent tą ir padovanokite porai. Patikėkite, jie tikrai apsidžiaugs.

Užuolaidos

Turbūt jau pastebėjote, jog tokiomis progomis neretai dovanojamos užuolaidos. Tai ne tik puiki dovana, bet ir tikrai papuoš mylimųjų namus. Kaip išrinkti užuolaidas? Rinkite pagal vestuves. Galite dovanoti auksines, sidabrines ar bet kokios kitos spalvos užuolaidas pagal tai, kiek metų žmonės išbuvo santuokoje.

Vazos

Dar viena puiki dovana – vaza. Kaip išrinkti vazą? Visų pirma, pagalvokite apie dizainą. Turbūt jau pastebėjote, kokias įvairias galima rasti vazas. Skirkite šiek tiek laiko, jog atrastumėte tą, kuri idealiausiai tiktų porai ir papuoštų jų namus.

Servizai

Servizai – dar viena puiki dovana mylimiesiems. Tuo labiau, jog ši dovana ne tik praktiška, bet ir elegantiška. Dar geriau tai, jog servizų tikrai nebus per daug, tad nesvarbu, jeigu ir kiti padovanos šią dovaną, jūsų dovana vis tiek išsiskirs, nes bus kitokio dizaino ir spalvų. Tad tai puiki dovana.

Sveikinimai

Sveikinimai vestuvių proga – taip pat yra labai svarbi dovanos dalis. Tad skirkite šiek tiek laiko ir paieškokite įdomių ir išsiskiriančių sveikinimų. O gal net patiems kils įkvėpimas ir parašysite sveikinimą? Nepamirškite, kad sveikinimas turi būti ne tik sudominantis, bet ir nuoširdus.