Kada reikia keisti iphone bateriją?

Iphone baterijos keitimas kai kuriems atrodo kaip sunkus ir ilgas procesas. Tačiau tik ne meistrui. Jei pasirinksite patyrusį meistrą, jis ne tik greitai pakeis bateriją, bet ir pasirūpins, kad keitimo kaina būtų tinkama ne tik jam, bet ir jums. Tačiau kyla klausimas, kada gali prireikti keisti iphone bateriją? Ar bet kuriuo atveju būtina keisti, o gal užtenka tik atlikti tam tikrus pataisymus?

Telefonas greitai išsikrauna

Jei telefonas greitai išsikrauna, tai pirmieji požymiai, kad telefono baterija silpsta. Tokiais atvejais, deja, mažai ką gali meistras padaryti. Jei norite, kad telefono baterija būtų stipresnė, ją reikia pakeisti. Visgi iphone baterijos keitimas ne visada būtinas, jei telefonas šiek tiek greičiau išsikrauna, kai kurie tiesiog dažniau jį krauna. Visgi reikia pripažinti, kad tai pirmieji požymiai, kad baterija silpsta ir kada nors vis tiek reikės ją keisti.

Telefonas nebeįsijungia

Telefono baterija dažniausiai silpsta po truputį, tačiau galiausiai po kurio laiko visiškai nusilpsta ir telefonas nebeįsijungia. Tokiais atvejais galimi du sprendimai – keisti telefoną arba bateriją. Iphone kainuoja brangiai, net ir senesni modeliai, todėl baterijos keitimas finansiškai yra kur kas palankesnis sprendimas.

Kur kreiptis?

Kai sugenda telefono baterija, svarbu atidžiai kreiptis į meistrą, kuris ne tik turės pakankamai patirties, kad kokybiškai atliktų darbus, bet ir žinos, kokia baterija idealiausiai tiks telefonui. Būkite atidūs, kad nesusidurtumėte situacija, kai telefono kokybė tampa tik blogesnė po remonto.

Ar sostinėje brangesnės kainos?

Iphone baterijos keitimas Vilnius kainuoja panašiai kaip ir kituose miestuose, o kartais net pigiau. Kadangi Vilniuje konkurencija tarp meistrų yra kur kas didesnė, daugelis jų stengiasi pasiūlyti kuo lankstesnes kainas klientams, kad galėtų rasti daugiau lojalių klientų. Sostinėje kainos retai kada būna brangesnė. Jei radote meistrą, siūlantį kur kas pigesnes kainas, kelkite klausimą, kodėl jis gali pasiūlyti tokias kainas? Ypač, jei jis dirba mažesniame mieste. Turbūt dėl to, nes naudoja nekokybiškas baterijas ir neatlieka darbų kruopščiai.