Kaip padidinti potenciją ?

Šiame straipsnyje norėsime aptarti, kaip natūraliai padidinti potenciją. Yra daugybė būdų, kaip siekti didesnio potencijos lygio, kurie gali padėti pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą ir pasiekti naujų seksualinio malonumo aukštumų. Tad apie kiekvieną iš jų aprašysime atskirai. Tikimės, jog straipsnis bus naudingas.

Maisto produktai, kurie gerina potenciją

Įrodyta, kad tam tikri maisto produktai padeda pagerinti vyrų potenciją. Tai vyšnios, riešutai, arbūzai, avokadai, figos, bananai, česnakai ir špinatai. Visuose šiuose maisto produktuose gausu vitaminų ir mineralų, kurie būtini tinkamam organizmo hormonų ir organų, atsakingų už vyrų potenciją, funkcionavimui. Reguliarus šių maisto produktų valgymas gali padėti padidinti lytinį potraukį ir darbingumą lovoje.

Venkite tokių produktų kaip perdirbtų maisto produktų, kepto maisto ir kofeino. Tai gali sutrikdyti tinkamą virškinimą ir paveikti hormonų kiekį organizme, todėl gali sumažėti potencija.

Maisto papildai

Rinkoje taip pat yra įvairių papildų, kurie gali padėti padidinti potencijos lygį. Kai kurių iš šių papildų sudėtyje yra natūralių ingredientų, tokių kaip tribulus terrestris ekstraktas arba raguotosios ožkos piktžolių ekstraktas, kurie gali padėti natūraliai ir saugiai padidinti testosterono lygį. Svarbu pažymėti, kad nors papildai gali būti veiksmingi didinant testosterono lygį, jie neturėtų būti naudojami kaip subalansuotos mitybos, kurioje gausu visų būtinų maistinių medžiagų optimaliai sveikatai užtikrinti, pakaitalas. Rinkitės laiko patikrintus papildus, vieni jų yra „Powertabs” firmos.

Jokiu būdu nepirkite papildų iš skelbimų ar kitų neaiškių prekybos vietų. Visada pirkite iš patikimų šaltinių, kad įsitikintumėte, jog papildas yra veiksmingas ir saugus.

Psichologinis pasiruošimas

Be dietos ir fizinių pratimų, psichologinis pasiruošimas taip pat yra svarbus veiksnys, kai kalbama apie potencijos lygio gerinimą. Stresas siejamas su sumažėjusiu lytinio potraukio lygiu, todėl svarbu įsitikinti, kad imatės priemonių efektyviai valdyti stresą – kasdien pakankamai miegate ir ilsitės. Sąmoningumo technikų, tokių kaip meditacija ar joga, praktikavimas taip pat gali padėti sumažinti stresą ir nerimą, o tai laikui bėgant gali pagerinti libido lygį.

Jeigu pasiekti erekciją nepavyko, net kai esate susijaudinęs, tai gali būti erekcijos disfunkcijos požymis. Svarbu pasikonsultuoti su gydytoju, kad ši būklė būtų tinkamai diagnozuota ir gydoma. Tinkamai pakeitus gyvenimo būdą ir pritaikius medicinines intervencijas, daugeliu atvejų erekcijos sutrikimus galima pagerinti arba išgydyti.

Reguliarūs lytiniai santykiai

Tai taip pat yra svarbus potencijos didinimo veiksnys lygiai. Reguliarus lytinis aktyvumas padeda išlaikyti stiprius ir elastingus lytinių organų srities raumenis, o tai gali padėti pagerinti bendrą veiksmingumą lovoje. Taip pat svarbu lytinio akto metu naudoti lubrikantą, nes tai gali padėti sumažinti trintį ir padaryti seksą malonesnį abiem partneriams.

Sportas

Fizinis aktyvumas taip pat siejamas su padidėjusiu libido lygiu, todėl svarbu įsitikinti, kad reguliariai sportuojate kaip kasdienės rutinos dalį. Tai gali būti kasdienis pasivaikščiojimas ar bėgimas arba sportas, pavyzdžiui, krepšinis ar futbolas, kuris išjudins jūsų kraują ir palaikys bendrą kūno formą. Net 15 minučių vidutinio intensyvumo fizinio aktyvumo per dieną gali turėti didelę reikšmę stiprumo gerinimui laikui bėgant.

Sekso žaislai – dalykas kurio nereikia vengti

Sekso žaislai gali būti puikus būdas padidinti vyrų potenciją. Sekso žaislai, tokie kaip vibratoriai ir varpos žiedai, gali stimuliuoti lytinių organų sritį ir padėti padidinti kraujo tekėjimą į varpą, o tai gali pagerinti lytinį pajėgumą. Šie prietaisai taip pat naudingi poroms, ieškančioms naujų būdų paįvairinti savo santykius.

Sekso žaislų galima įsigyti įvairių formų, dydžių ir medžiagų. Svarbu rinktis saugius ir iš kokybiškų medžiagų pagamintus sekso žaislus. Sekso žaislus taip pat reikėtų naudoti atsargiai, nes netinkamai naudojami jie gali sukelti sužalojimų ar diskomfortą. Tačiau, laikantis tinkamų atsargumo priemonių, šie prietaisai gali būti malonus bet kokios seksualinės patirties priedas.

Romantiškos atmosferos sukūrimas

Romantiškos atmosferos sukūrimas taip pat gali padėti padidinti vyrų potenciją. Pritemdykite šviesą, uždekite žvakes ir paleiskite ramią muziką – tokia aplinka gali padėti sumažinti streso lygį ir sukurti seksualiniam susijaudinimui palankią aplinką. Taip pat svarbu prieš pradedant lytinį aktą skirti šiek tiek laiko preliudijai, nes tai gali padėti abiem partnerius atsipalaiduoti ir mėgautis akimirka.

Jei neplanuojate, ar bijote susilaukti vaikų naudokite apsaugos priemones – prezervatyvus. Jų asortimentas šiomis dienomis yra kaip niekad platus. Yra ne tik įvairių dydžių ir formų, bet ir medžiagų, tekstūrų ir skonių. Tai reiškia, kad galite rasti tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius.

Apibendrinant galima teigti, kad vyrų potencijos didinimas susijęs ne tik su fiziniais veiksniais, tokiais kaip mityba ar fiziniai pratimai; psichologinis pasiruošimas, reguliarus seksualinis aktyvumas ir sekso žaislai taip pat gali būti svarbūs. Norėdami užtikrinti optimalų efektyvumą lovoje, svarbu praktikuoti sveikos gyvensenos įpročius ir, jei reikia, pasikonsultuoti su gydytoju.

Naudodamiesi tinkamomis priemonėmis ir būdais galite padidinti savo seksualinę potenciją ir mėgautis ekstravertiškesniu seksualiniu gyvenimu.

Sekso prekės internetu pigiau internetinėje parduotuvėje Prezervatyvai.net