Kaip išnaudoti automobilių supirkimo privalumus?

Ketinantiems parduoti savo transporto priemonę, automobilių supirkimas siūlo unikalią perspektyvą ir išskirtinį privalumų rinkinį. Tai yra dar vienas būdas automobiliui parduoti, kuris, be kita ko, leidžia tą padaryti labai greitai ir pastato minimalų kiekį kliūčių tarp jūsų ir automobilio pardavimo sandorio įgyvendinimo. Tačiau jei su supirkėjais anksčiau nebuvote susidūrę, jums gali kilti klausimų: kaip geriausia išnaudoti supirkimo siūlomus privalumus ir galimybes? Į tai ir pasistengsime atsakyti šiame straipsnyje.

Pradžiai reikia susipažinti su pačia paslauga. Automobilių supirkėjai neperka automobilių tam, kad galėtų juos vairuoti. Tuo jie skiriasi nuo visų kitų pirkėjų. Jie yra profesionalai, kurie užsiima komercine automobilių prekyba, siekdami iš šios veiklos uždirbti pelno. Todėl jie automobilius perka vadovaudamiesi kiek kitais principais nei įprasti pirkėjai. Pavyzdžiui, juos domina ir tokios transporto priemonės, kurios nesulauktų jokio susidomėjimo tarp kitų pirkėjų: daužti, nevažiuojantys, daug gedimų ar defektų turintys, neturintys techninės apžiūros pažymos ir panašūs automobiliai.

Juos mažiau domina kitos automobilio ypatybės: kėbulas, pavarų dėžė, naudojamo kuro tipas ir sąnaudų efektyvumas, estetinės ir apdailos detalės, ratlankių tipas, sėdimų vietų skaičius ir panašios ypatybės.

Dabar, kai išsiaiškinimo, kas tokie yra automobilių supirkėjai ir kas juos domina, pasiaiškinkime, kaip jūs galite sėkmingai ir maksimaliai išnaudoti supirkimo suteikiamas galimybes.

Norėdami parduoti automobilį supirkėjui, pirma suraskite tokį, kuris veikia jūsų mieste. Daugiausia automobilių supirkėjų yra Vilniuje ir Kaune. Bet teigiamas reikalo aspektas yra tas, kad dauguma jų automobilius superka visoje Lietuvoje, net jei ir yra įsikūrę konkrečiame mieste. Atvažiuoti atsiskaityti ir pasiimti automobilį į bet kurį Lietuvos kampelį daugumai supirkėjų nesudaro didelės problemos. Bet vis tiek reikėtų įsitikinti, kad supirkėjas tikrai veikia jūsų mieste, ypač jei nesate iš Vilniaus ar Kauno.

Suradę tuos (ar tokį), kuris galės jums padėti, susisiekite su juo. Supirkėjai gali pateikti tik savo telefono numerį arba turėti savo interneto svetainę su iš anksto paruošta, dedikuota supirkimo forma, kurią galite užpildyti. Abiem atvejais jums reikės informuoti supirkėją apie savo automobilį. Labiausiai juos domina automobilio markė, modelis, amžius, rida ir bet kokie defektai.

Įvertinęs jūsų pateiktą informaciją, supirkėjas pasiūlys savo kainą už jūsų automobilį. Pasiūlyta kaina tikėtina, kad bus mažesnė nei galėtumėte gauti rinkoje. Bet jei norite garantuoto ir greito sandorio, o ne maksimaliai didelės kainos, supirkimas, kaip paslauga, turi ką pasiūlyti.

Jei jus viskas tenkins, jums reikės tik sutikti su pasiūlymu. Visa kita bus pasirūpina supirkėjo. Tai ir automobilio transportavimas iš jūsų nurodytos vietos, ir atsiskaitymas jums patogiu būdu, ir dokumentų sutvarkymas pagal Regitros ir kitų institucijų keliamas reikalavimus bei rinkos standartus.

Bet jei norite maksimaliai išnaudoti supirkimo siūlomas galimybes ir suteikiamus privalumus, turite žinoti 2 dalykus. Pasiūlę automobilį supirkėjui jūs neįsipareigojate priimti jo pasiūlymo. Todėl galite savo automobilį siūlyti visiems supirkėjams iš eilės, kol gausite tokį pasiūlymą, kokio norite arba tiesiog tam, kad galėtumėte pasirinkti geriausią iš visų. O antra, žinokite, kad supirkėjai gali jus pakonsultuoti visais susijusiais klausimais. Tai gali būti klausimai apie patį supirkimą arba apie automobilio vertę, jos didinimą. Kadangi supirkėjai išmano savo amatą, jie nesunkiai atsakys į jums rūpimus klausimus. Tai padės jums iš supirkimo išspausti maksimumą.