Kaip išsirinkti apatinį trikotažą pagal savo kūno formą?

Apatinis trikotažas moterims gali padėti jaustis seksualiai, tačiau išsirinkti tinkamus apatinius drabužius gali būti sudėtinga. Į patogaus ir kokybiško apatinio trikotažo pasirinkimą įeina daug kintamųjų, pavyzdžiui: kūno tipas, biudžetas, komfortas ir pan. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą svarbiausių patarimų ir gudrybių, kaip išsirinkti apatinį trikotažą, kuris padės jaustis nuostabiai.

Apsilankykite: Pinky.lt – kokybiška, seksualaus apatinio trikotažo parduotuvė internete

Atsižvelkite į savo kūno tipą

Renkantis apatinį trikotažą svarbu atsižvelgti į savo kūno sudėjimą. Kiekvienos moters kūnas yra unikalus, todėl tai, kas puikiai atrodo ant vienos moters, gali netikti kitai. Štai keletas patarimų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti atsižvelgiant į skirtingus kūno tipus:

Apatiniai smėlio laikrodžio formas turinčioms moterims

Jei turite smėlio laikrodžio figūrą, jūsų kūno formos yra subalansuotos, o liemuo platus.. Ieškokite apatinio trikotažo, kuris išryškintų jūsų apvalumus, pavyzdžiui, korsetų, kelnaičių aukštu liemeniu ir Balconette liemenėlių.

Apatiniai kriaušės formos figūros moterims

Jei esate kriaušės figūros, jūsų klubai yra platesni už pečius. Ieškokite apatinio trikotažo, kuris atkreipia dėmesį į viršutinę kūno dalį, pavyzdžiui, „push-up” liemenėlės, apnuoginto kaklo ir nuo pečių nuleistos liemenėlės.

Apatiniai obuolio formos figūros moterims

Jei turite obuolio formos figūrą, daugiau svorio nešioja jūsų vidurinė dalis. Ieškokite apatinio trikotažo, kuris sukurtų mažesnio liemens iliuziją, pavyzdžiui, kelnaičių aukštu liemeniu, liemenėlių ir kostiumėlių.

Apatinis trikotažas sportiškoms moterims

Jei esate atletiško kūno sudėjimo, jūsų figūra yra tiesesnė, o apvalumai ne tokie ryškūs. Ieškokite apatinio trikotažo, kuris prideda apimties ir apvalumo, pavyzdžiui, liemenėlių su paminkštinimais.

Apsvarstykite savo komforto lygį

Nors apatinis trikotažas gali būti seksualus, taip pat svarbu rinktis tokius drabužius, kurie būtų patogūs ir leistų pasitikėti savimi. Ieškokite minkštų audinių, pavyzdžiui, medvilnės ir modalo pluošto apatinių, ir venkite bet ko, kas braižo ar sudirginą odą.

Atsižvelkite į progą

Renkantis apatinį trikotažą svarbu atsižvelgti į progą. Ar ieškote ko nors, ką galėtumėte dėvėti per romantišką pasimatymą, ar jums reikia ko nors kasdienio? Štai keletas patarimų, į kuriuos verta atsižvelgti:

Apatinis trikotažas romantiškom progoms

Jei apatinio trikotažo ieškote romantiškai progai, ieškokite sudėtingesnių ir detalesnių drabužių. Apsvarstykite nėrinius, šilką ir kitus prabangius audinius ir rinkitės stilių, kuris leidžia jaustis pasitikinčiai savimi ir seksualiai.

Apatinis trikotažas kasdienei aprangai

Kasdieniam dėvėjimui ieškokite patogių, bet stilingų drabužių, kuriuos galima dėvėti prie bet kokios aprangos. Apsvarstykite galimybę rinktis besiūles liemenėles ir kelnaites, taip pat ieškokite neutralių spalvų drabužių, kurie nesimatytų per drabužius.

Apsvarstykite savo biudžetą

Apatinis trikotažas gali būti brangus, tačiau yra daugybė įperkamų variantų. Ieškokite išpardavimų ir nuolaidų, apsvarstykite galimybę apsipirkti mažmeninės prekybos parduotuvėse su nuolaida arba internetinėse parduotuvėse, kurios specializuojasi į apatinį trikotažą, pavyzdžiui: Pinky.lt – apatinio trikotažo parduotuvę. Atminkite, kad nebūtina išleisti daug pinigų, kad jaustumėtės pasitikinčios savimi ir seksualios.

Atsižvelkite į savo asmeninį stilių

Galiausiai svarbu pasirinkti apatinį trikotažą, kuris atspindėtų jūsų asmeninį stilių. Ar jums labiau patinka klasikinis stilius, ar modernesni gaminiai? Ar jus traukia ryškios spalvos apatinis trikotažas, o gal pirmenybę teikiate neutralioms spalvos? Rinkitės tokius apatinius drabužius, kurie leidžia jaustis savimi, ir nebijokite eksperimentuoti su skirtingais stiliais ir spalvomis.

Išvada

Apatinio trikotažo pasirinkimas gali būti smagi patirtis, jei tik nepamiršite kelių pagrindinių patarimų. Rinkdamiesi nepamirškite atsižvelgti į savo kūno tipą, patogumo lygį, progą, biudžetą ir asmeninį stilių. Pasirinkusios tinkamą apatinį trikotažą, galite jaustis pasitikinčios savimi ir seksualios nesvarbu, kokia proga.