KAIP TINKAMAI NAUDOTI SĖDMAIŠIUS IR KODĖL JIE YRA VERTI DĖMESIO?

https://unsplash.com/photos/man-sitting-on-blue-bean-bag-usinglaptop-73_kRzs9sqo

Sėdmaišių panaudojimo būdų yra begalė. Juos galima laikyti privačių namų poilsio zonose, kur ilsimasi po vieną ir būryje kartu su kitais šeimos nariais. Tačiau sėdmaišiai vis sėkmingiau yra naudojami ir kultūriniams renginiams skirtose erdvėse.

Iš kokių audinių siuvami sėdmaišiai?

Sėdmaišiai yra siuvami iš minkšto, baldų apmušalams skirto gobeleno, arba iš odos. Pastarieji tinka naudoti tiek patalpų viduje, tiek lauke po atviru dangumi. Būna ir tokių sėdmaišių, kurie sudaryti iš dviejų rūšių audinių. Jų viduje esantis užpildo maišelis yra pasiūtas iš elastingo audinio, o viršutinis užvalkalas iš labai tvirto audinio.

Kokios yra sėdmaišių formos?

Sėdmaišiai yra kelių formų. Vieni primena fotelį, kiti – kriaušę, treti – įprastinį gultą. Vieni yra su rankena, kiti – be jos. Kriaušės formos sėdmaišiai turi rankenas, todėl juos labai patogu nešioti iš vienos vietos į kitą.

Juos dažniausiai naudoja lauke bei vaikų kambariuose ar viešose vietose, skirtose vaikams. Dar yra L raidės formos sėdmaišiai bei dvivietę sofą primenantys sėdmaišiai, ant pastarųjų labai patogu įsitaisyti porelėms.

Kur ir kokios formos sėdmaišiai labiausiai tinka?

Griežtos fotelio formos sėdmaišiai labiausiai tinka biuro laukiamajame ar namų svetainėje. Gulto formos sėdmaišiai tinka ne tik miegamajame, bet ir viešose erdvėse, kurios skirtos laikinam atokvėpiui. Kuo didesnis yra sėdmaišis, tuo patogiau ant jo sėdėti ir jaukiai jaustis.

Tuo tarpu bibliotekos kriaušės formos sėdmaišius naudoja tose salėse, kuriose rodomi mokomieji ar kitokios paskirties filmai vaikams ir suaugusiems. Sėdmaišius kameriniuose renginiuose vis dažniau pradeda naudoti ir kultūros centrai. Šis naujoviškas baldas su kiekviena diena vis labiau įsitvirtina mūsų buityje.

Kaip patogiausia pirkti sėdmaišius?

Sėdmaišius patogiausia yra pirkti internetu ne tik todėl, kad jie po apmokėjimo už prekę, pirkėjui yra pristatomi jo nurodytu adresu, bet ir dėl to, kad internetinėje prekyboje nuolat yra taikomos įvairios proginės nuolaidų akcijos.

O tai reiškia, kad įsigyti sėdmaišį galima žymiai pigiau nei paimant jį iš fizinės parduotuvės. Sėdmaišius ir kitą renginiams reikalingą inventorių galima įsigyti arba nuomotis internetinėje įmonėje: https://renginiopartneris.lt/lt/.