Kodėl verta aplankyti Turkiją?

Atostogos yra vienas iš didžiausių malonumų gyvenime, kurių visada laukiame. Jas planuoti visada yra malonu, nes žinome, kad jos jau yra nebe už kalnų. Dažniausiai atostogas planuojamės taip, kad jos būtų užsienyje. Juk taip smagu aplankyti kitas šalis, pamatyti jų kultūrą, paragauti įvairių patiekalų ir panašiai. Verta pripažinti, kad Turkija yra viena iš patraukliausių atostogų krypčių lietuviams. Kodėl ši šalis yra tokia mėgiama, norime papasakoti šiame straipsnyje.

Apsipirkimo kultūra

Tikriausiai ne kartą esate girdėję, kad Turkijoje yra visai kitokia apsipirkimo kultūra. Jeigu jūs mėgstate nemažai pirkti, daug derėtis, tai ši šalis jums yra kaip tik. Ten norint nusipirkti bet kokį daiktą ir turint kantrybės, kainą nusiderėti galite net kelis kartus. Todėl eikite į turgus ar kitas panašias vietas apsišarvavę kantrybe ir pamatysite, kiek daug galite pasiekti. Taip pat nereikėtų nustebti, jeigu su jumis pradės šnekėti taip kaip su draugu, pasiūlys pavaišinti kava ar arbata, tai yra įprasta ir būtinai tuo pasinaudokite.

Kraštovaizdis

Kelionės į turkiją gali būti ne vien tik poilsinės, kur visas atostogas praleidžiate viešbutyje. Nuvykus ten, visada verta nusipirkti bent jau kelias ekskursijas, kurių metu galėsite pamatyti, kokia graži yra Turkija. Jos kraštovaizdis tikrai skiriasi nuo Lietuvos, todėl tam tikri vaizdai gali būti neįprasti akiai. Visada rekomenduojama aplankyti dažnai turistų lankytinas vietas, nes pamatysite tikrai, ko nesate matę.

Puiki kaina

Verta pripažinti, tačiau daugelis, kurie ruošiasi atostogauti, dėmesį kreipia ir į atostogų kainą. Kai kam tai yra didelis kriterijus ir nemažai nuo to priklauso. Aišku, kelionės į Turkiją gali būti ir labai brangios, jeigu norite gyventi labai prabangiame viešbutyje, valgyti tik aukščiausios rūšies maistą ir kad visada turėtumėte tokį žmogų, kuris darytų visus darbus. Tačiau jeigu norite įprastų atostogų, tai Turkija gali būti viena iš tų krypčių, kuri yra nebrangi. O jeigu norite pigios kelionės į turkiją, ją reikėtų pradėti rinktis iš anksčiau, kol pasiūlymai dar yra nauji ir kainos nėra aukštos.

Poilsio ir pramogų suderinamumas

Kartais, kai važiuojame atostogauti, norime, kad jos būtų kaip įmanoma įvairesnes. Vadinasi, per atostogas norime pagulėti ir pasideginti paplūdimyje, bet kartu ir turėti tam tikrų aktyvių pramogų. Ši šalis leis tai patirti. Vieną dieną jūs galėsite tiesiog ilsėtis, o kitą dieną rinktis pasivažinėti keturračiais ar panardyti.