2023 metų pavasario batelių moterims tendencijos

Pavasario laukiame dėl įvairių priežasčių, tačiau daugelis sutiktų, kad viena iš jų yra galimybė atnaujinti savo įvaizdį ir ypač – avalynę. Šiltus ir sunkius apavus netrukus galėsime pakeisti kur kas lengvesniais ir stilingesniais, tad jau dabar galima pradėti ieškoti naujos pavasario avalynės. Norėdamos neatsilikti nuo vyraujančių madų, turėtumėte susipažinti su populiariausiomis šio sezono tendencijomis. Kurie pavasariniai bateliai 2023 metais bus patys madingiausi?

Nesenstančios balerinos

Tai – vieni populiariausių šiltojo sezono batų, kurie ir šiemet niekam nesiruošia užleisti savo vietos. Kai kurie dizaineriai siūlo išbandyti ir sportiškesnes balerinų versijas, tačiau stilingai atrodysite ir patogiai jausitės pasirinkusios bet kurį šių batų modelį. Juos pritaikysite tiek prie puošnesnės, tiek prie kasdienės aprangos, tačiau priklausomai nuo to, kur juos avėsite, gali skirtis tinkamiausias dizainas, tad apie šį aspektą reikėtų pagalvoti iš anksto.

Tinkliniai bateliai

Apatinio trikotažo įkvėpta avalynė šį pavasarį bus itin madinga. Jei norisi ją pritaikyti savo įvaizdyje, ieškokite tinkleliu papuoštų batelių. Dažniausiai tokius dizaino sprendimus pamatysite ant basučių, aukštakulnių ir „mules“ tipo šlepečių. Kartais naudojami tik nedidelio tinklo motyvai, o kartais avalynė atrodo taip, tarsi mūvėtumėte ilgą tinklinę kojinę – kokiems stiliaus eksperimentams pasiryšite, priklausys tik nuo Jūsų pačių.

Šlaunis siekiantys batai

Antra oda tampantys batai bus madingi ir šiltuoju sezonu, tačiau kai kurie dizaineriai siūlo rinktis kiek trumpesnius, kelius siekiančius apavus. Visgi, su abiejų tipų avalyne atrodysite gundančiai ir žavingai. Tikėtina, kad ją labiausiai norėsis avėti pavasario pradžioje, kuomet orai dar nedžiugina – tokia avalynė suteiks papildomos šilumos. Tačiau tokius batus galima rinktis ir šiltesniam periodui: svarbiausia, kad jų medžiagos būtų plonos ir gerai kvėpuojančios.

Banguojantys siluetai

Bangas vis dažniau galėsite išvysti ant pavasarinių batelių kulnų – tai tarsi tarpinis variantas tarp madingųjų platformų ir itin plonų kulniukų. Tokie aukštakulniai bus patogūs ir pridės Jums papildomo ūgio, o unikalus siluetas trauks aplinkinių dėmesį. Kadangi šie batai masyvesni, jų paviršius dažnai išnaudojamas įdomiems raštams ir ryškesnėms spalvoms, tačiau tik nuo Jūsų priklausys, ar tuo pasinaudosite.

Akį traukiantys blizgučiai

Ryškiai žėrinčiais blizgučiais papuošti bateliai atrodo taip, tarsi ruoštumėtės į diskoteką, tačiau šį sezoną juos drąsiai galima avėti ir kasdienybėje. Lygiai taip pat, kaip ir metalinio atspalvio batus, kurie nestokoja populiarumo. Visiškai nesvarbu, kokio stiliaus ar ilgio apavus planuojate įsigyti – jei jie bus papuošti dailiai žaižaruojančiais blizgučiais, šį šiltąjį sezoną pataikysite tiesiai į dešimtuką.

Ryškios spalvos

Dizaineriai šį pavasarį neutralius atspalvius siūlo palikti buitiniams darbams namuose – pasak jų, viešose erdvėse avima avalynė turi būti išskirtinė. Nieko nuostabaus, kad tarp tendencijų galime išvysti ryškius, neoninius atspalvius, kurių neįmanoma nepastebėti. Nesuklysite, jei pabandysite juos įtraukti į savo įvaizdį. El. parduotuvėje Pigu.lt bateliai moterims nustebins plačiu asortimentu: čia rasite įvairių atspalvių apavų.

Motociklininkų batai

Šiuos apavus galėsite pritaikyti tomis dienomis, kai oro sąlygos nedžiugins. Tai – masyvūs, storą padą, sagtis ar kitas panašias detales turintys aulinukai, kurie dažnai yra vadinami kerzais. Norėdamos šiek tiek sušvelninti jų įvaizdį, tokius batus galite derinti su romantiškomis suknelėmis, lengvais sijonais ar kitais panašiais, moteriškumu alsuojančiais drabužiais – toks kontrastas bus itin žavingas.

Tarp visų šių madingų batelių turėtumėte surasti bent kelis, kuriuos norėtųsi įtraukti į savo įvaizdį. Juk svarbiausia, kad galėtumėte išlikti savimi – net ir tuomet, jei teks nepaisyti kai kurių tendencijų.