KOKIE PRAMOGŲ IR SPORTO KLUBAI YRA MĖGSTAMI KLAIPĖDOJE IR VILNIUJE?

Žodis „klubas“ turi daug prasmių. Tai gali būti ir klubas pagal pomėgius, sporto klubas, naktinis klubas, uždaras klubas ir pan. O populiariausi tarp visų rūšių klubų vis dėlto išlieka jaunimo pramogų, naktiniai ir sporto klubai. Apie pramogų ir sporto klubus konkretesnės informacijos ieškokite interneto platformoje „Pickvibe“.

Kokie naktinių pramogų objektai vilioja jaunuosius klaipėdiečius?

Uostamiestis itin atgyja naktį, kai naktinius klubus ir barus ima atakuoti jaunimas. Vieni ten ateina pasišokti, kiti susirasti naujų pažinčių arba ieškoti meilės nuotykių, treti susiranda dar kitokių naktinių pramogų. Kam nebūtina didelė erdvė, kas mėgsta smarkiai susiglaudę šokti, pertraukose smaguriauti įvairaus skonio kokteiliais, tas traukia į kokteilių barą „Hero“.

O jeigu nori pasijusti esąs slapto agento kailyje ir mėgsti nepastebimai susilieti su šėlstančia minia, tada drąsiai keliauk į palėpėje įsikūrusį kokteilių barą „Mr. Bond“. Nors niekas nedraudžia veikti ir priešingai, savo šaunia elgsena išsiskirti iš pilkos masės ir atkreipti priešingos lyties personų dėmesį į save. Kaip ten bebūtų, šiame ankštame kokteilių barelyje vienišas tikrai nesijausi.

Jeigu esi elektroninės muzikos mėgėjas, tada laimės ieškok klube „Pakhauz“, jo lankytojams nuolat pristatomi įdomūs muzikiniai projektai. Papildomo žavesio šiai vietai prideda XVIII amžių menančios geležinkelio stoties pastato erdvė su tamsiais užkaboriais ir jaukiai pleškančia krosnele.

Kokie Vilniaus sporto klubai yra verti atskiro dėmesio?

Nors Vilniuje yra daug įvairių sporto klubų, tačiau verta atkreipti dėmesį į porą iš jų – tai klubai „Impuls“ ir „MyFitness“. Pirmasis klubas veikia jau daugelį metų. Jį dauguma sportuojančių renkasi ne tik dėl sporto salės, bet ir dėl ten dar esančios baseino ir saunų zonos, kur galima pasilepinti pirčių teikiamais malonumais bei vandens procedūromis.

Tuo tarpu „My Fitness“ sporto klubas yra neseniai įsikūręs. Jis lankytojus kviečia naudotis visiškai naujai įrengta treniruočių sale. Šis sporto klubas yra erdvus, todėl jame labai patogu nieko netrukdomam treniruotis. Šalia jo veikia maisto papildų parduotuvė „Apolono papildai“. Todėl labai patogu „My Fitness“ klube sportuojantiems ir vartojantiems papildus šioje parduotuvėje apsirūpinti jų atsargomis.