Kokius auskarus turi turėti kiekviena moteris?

Bet kokie papuošalai yra moteriškumo ženklas, tad bet kuri moteris daugiau ar mažiau turi vienokių ar kitokių papuošalų. Tikriausiai vienas iš dažniausiai pasitaikančių yra auskarai. Daugelis moterų jų gali turėti ne vieną porą. Ir juos keisti kasdien. Tad kokie auskarai privalo būti kiekvienoje moters auskarų dėžutėje, norime papasakoti šiame straipsnyje.

Iš ko pagaminti auskarai?

Medžiaga, iš kurios pagaminti auskarai yra labai svarbi, nes ne visoms jos gali tikti. Kadangi medžiagų pasirinkimas yra pakankamai didelis, tad visada reikia atrasti sau tinkamą, kad ji nekeltų kokių alergijų ir panašiai. Tad galima rinktis auksinius, sidabrinius ar paprasto metalo auskarus. Sidabriniai auskarai yra vieni populiariausių, nes jie gali būti priderinami įvairiuose situacijose, jie praktiškai nesukelia jokių alergijų, tinka tiek jaunoms, tiek vyresnėms moterims, todėl juos gali nešioti daugelis.

Auskarų formos

Tikrai ne prie kiekvienos aprangos ir kiekvieno įvaizdžio gali tikti tie patys auskarai, todėl tam tikrais atvejais reikia juos derinti. Tad, kad apsisprendimas būtų paprastesnis, tai rekomenduojama turėti ne vieną porą:

  • Žiedo forma. Tokie auskarai yra klasika, tad daugelyje situacijų gali tikti. Yra puiku, kad jie tinka tiek prie surištų, tiek palaidų plaukų.
  • Nedideli auskarai. Jie dažniausiai tinka įprastoms dienoms, kuomet einame į darbą ir nereikia per daug pasipuošti ir atrodyti iššaukiančiai.
  • Masyvus ir dideli auskarai. Tokius dažniausiai reikia segėti kai einame į vakarėlį ar kitą panašią šventę, kur reikia pasipuošti ir atrodyti išskirtinai.
  • Perlų auskarai. Nors kai kam tai gali atrodyti senamadiška, tačiau jie yra pakankamai paklausūs ir juos renkasi tiek jaunesnės, tiek vyresnės moterys. Juos galima derinti daugelyje atvejų, bet kartu jie atrodo pakankamai puošnūs.
  • Blizgūs auskarai. Kaip žinia, tokie papuošalai gali turėti įvairių papildomų detalių, kurios dar labiau juos pagražina. Irgi gana dažnas pasirinkimas yra blizgūs auskarai, nes jie yra pakankamai puošnūs, bet per daug nekrentantys į akis.

Reikėtų rinktis pagal gyvenimo būdą

Kaip bebūtų, tačiau kai renkamės drabužius, batus ar papuošalus, daugiausia dėmesio kreipiame į tai, ką veikiame gyvenime ir koks yra mūsų gyvenimo būdas. Jeigu daug laiko praleidžiame darbe, kur reikia vilkėti atitinkamą aprangą ir puoštis tokiais papuošalais, kurie nebūtų per daug iššaukiantys, tai labai didelė tikimybė, kad kreipsite dėmesį į tuos, kurie yra mažesni ir prie pat ausies. Jeigu nemažai laiko praleidžiate vakarėliuose, tai didesnė tikimybė, kad dėmesį atkreipsite į didesnius.