Skrydis oro balionu – neeilinė pramoga kiekvienam

Daugelis iš mūsų mėgsta laisvą laiką ir įvairias pramogas. Kiekvienam pramoga yra suprantama skirtingai, vieni nori ramaus poilsio ir tiesiog pailsėti nuo kasdienybės, o kitiems atvirkščiai – norisi kažko neįprasto ir neeilinio. Viena tokių neeilinių pramogų gali būti skrydis oro balionu, tad apie tai ir norime papasakoti daugiau šiame straipsnyje.

Kas gali skristi oro balionu?

Kaip bebūtų, tačiau tokia pramoga gali mėgautis ne visi. Štai yra išimčių, kas į oro balioną būtų neįleidžiami:

  • Maži vaikai. Oro balione kiekvienas yra atsakingas už save, todėl ir kiekvienas privalo laikytis, kad nesužeistų nei savęs, nei kitų. Todėl ypač maži vaikai, nors jie būtų ir su tėvų priežiūrą į oro balioną būtų neįleidžiami.
  • Kaip ir bet kurioje vietoje, taip ir skrendant oro balionu yra nustatyti tam tikri reikalavimai. O šioje vietoje yra nustatytas ūgio reikalavimas, kurio nesiekiant į oro balioną pakliūti taip pat nėra galimybės. Aišku, į šį reikalavimą vėl nepatektų maži vaikai.
  • Tie kas bijo aukščio. Tikriausiai tokia pramoga negalėtų mėgautis tie, kurie bijo aukščio. Labai didelė tikimybė, kad jie net negalėtų pasižiūrėti žemyn. Net ir tie, kurie nebijo aukščio, skrydžiai oro balionu gali būti pakankamai ekstremalu, tad tie, kurie turi tokią baimę, vargu ar tam pasiryžtų.

Apsilankykite: Dangausmetro.lt

Skristi negalima ištisus metus

Deja, tokia pramoga yra priskiriama prie vasaros pramogų, kada oras yra šiltas ir galima mėgautis vasaros laikotarpiu. Tad reikia nepamiršti, kad norint pasimėgauti skrydžiu oro balionu, reikia tuo pasirūpinti iš anksto, nes vėliau norimai datai vietų gali ir nebelikti, ypač jeigu jums svarbu, kurioje vietoje norite skristi. Aišku, įvairius kuponus ir dovanų čekius galite pirkti ištisus metus, bet skrydžio laikas yra ribotas. Bet tai ir yra natūralu, nes pats oro balionas gali pakilti tik prie šilto oro, todėl žiemos metu gali būti nesaugu užsiiminėti tokiomis pramogomis.

Svarbu ne vien tik skrydis

Kadangi oro balione jokių saugumo diržų nėra ir kiekvienas yra atsakingas už savo saugumą, todėl dar vienas svarbus dalykas, į ką turėtumėte kreipti dėmesį, tai yra nusileidimas ir pakylimas. Aišku, per įvadinius mokymus apie visa tai bus papasakota kuo plačiau, todėl turėtumėte įdėmiai klausytis, nes tas, kuris valdys oro balioną, visų žmonių sukontroliuoti negalės. Aišku, labai svarbu atsižvelgti ir į tai, ką sako pats oro baliono valdytojas ir patartina vykdyti kiekvieną pasakytą komandą, nes jis turi labai daug patirties, tad žino, kas gali nutikti vienoje ar kitoje situacijoje.