Tinkamas elektromobilių krovimo laidų pasirinkimas

Tikriausiai daugelis vis dažniau susiduria su elektromobiliais, juos dažnai mato gatvėse, galbūt apie juos yra pagalvojama ir tada, kai pradedama mąstyti apie naują automobilį, o juk tokios rūšies automobiliai yra mūsų ateitis. Tačiau jau galvojant apie elektromobilį reikia galvoti ne vien tik apie pačią transporto priemonę, bet ir kitus svarbius dalykus, tai yra kur bus galima įsikrauti tokį automobilį, galbūt verta pagalvoti ir apie nuosavą įkrovimo stotelę, nes ji gali būti labai naudinga, nes transporto priemonę galėsite įsikrauti tiesiog namuose. Tad šiame straipsnyje norime papasakoti daugiau apie patį įkrovimą, tai yra kaip tinkamai reikia išsirinkti elektromobilių krovimo laidą, į ką reikia atkreipti dėmesį jį renkantis.

Ilgis

Visų pirma verta paminėti tai, kad nors ir elektromobiliai yra varomi elektra ir nuolat jie turi būti įkraunami, tačiau vienas laidas visoms transporto priemonėms tikrai nebus tinkamas, todėl juos reikia derinti individualiai nuo situacijos ar pačio automobilio. Tad pirmas kriterijus, į ką reikia atkreipti dėmesį yra elektromobilio krovimo laido ilgis. Tikrai bus įvairių situacijų, kai patogiai prie įkrovimo stotelės privažiuoti negalėsite, todėl automobilį pastatysite kiek toliau, todėl natūraliai laido reikės ilgesnio. Tad kur kas geresnė mintis rinktis kiek ilgesnį, nei visiškai trumpą, nes negali žinoti, kokia situacija iškils.

Galia/srovės stiprumas

Dar vienas labai svarbus kriterijus, į kurį reikia atkreipti dėmesį yra galia. Elektromobilių krovimo laidai gali būti skirtingi kiekvienai transporto priemonei, todėl į tai labai svarbu atkreipti dėmesį, nes jeigu jis nebus pritaikytas, kyla didelė tikimybė, kad gali būti pažeistos tam tikros dalys, kurias suremontuoti gali atsieiti labai brangiai. Taip pat jeigu srovė bus tiekiama per lėtai, tada automobilį reikės krauti labai ilgai, o tai patogumo irgi nepriduoda. Todėl iš karto verta pasidomėti, koks turėtų būti srovės stiprumas, kad automobilis būtų pakraunamas efektyviai, bet kartu ir jo nesugadinant.

Kaina

Jeigu jau kažkiek laiko žvalgėtės ir bandėte išsirinkti elektromobilių krovimo laidus, tuomet tikriausiai galėjote pastebėti, kad kainos jų skiriasi. Ir tai yra visai normalu, nes tikrai skirtingi gamintojai negamina jų visiškai vienodai. Tad jeigu kreipsite dėmesį į kainą, reikia žinoti, kad pigiausio varianto nereikia rinktis, nes tuomet pačios aukščiausios kokybės tikėtis nereikia. Todėl iš karto geriau investuoti šiek tiek daugiau, kad turėtumėte gerą variantą nuo pat pirmos dienos ir nereikėtų gailėtis ir vėl ieškoti kito varianto.