Tinkamas portrait of a lady kvepalų naudojimas

 Vargu, ar galėtume atrasti bent jau vieną moterį, kuriai nepatiktų kvepalai. Aišku, kvapas gali skirtis, nes kiekvienos skonis yra skirtingas, bet tikrai pas kiekvieną namuose galėtume atrasti bent jau po kelis buteliukus kvepalų. Juos galime naudoti visur, tai yra einant į darbą, einant į vakarėlį ar tiesiog važiuojant pramogauti. Tam tikroms progoms gali būti naudojamas skirtingas kvapas, nes tikrai pasikvėpinus su saldžiais kvepalais nevyksime leisti laisvalaikio, tokiai progai kur kas naudingiau pasipurkšti lengvu ir neapkraunančiu kvapu. Tikriausiai moterys yra laimingiausios tada, kai kvapas išlieka pakankamai ilgai. Žinant tam tikras gudrybes portrait of a lady kvepalai gali išlikti kur kas ilgiau, tad apie tai ir norime papasakoti šiame straipsnyje.

Tinkamas kvepalų pasipurškimas

Norint, kad kvepalų kvapas jaustųsi pakankamai ilgai, reikia žinoti tam tikrus dalykus:

  • Kvepalus reikėtų tiesiogiai purkšti ant odos. Jokiu būdu negalima jų purkšti ant drabužių ar plaukų.
  • Reikia purkšti ant tų vietų, kurios daugiausia pulsuoja. Bet moterims ir vyrams tokios vietos yra skirtingos. Moterys turėtų purkšti ant kaklo ir krūtinės zonos, taip pat tinka riešai ar vidinė alkūnės dalis. Vyrai kvepalus turėtų naudoti ant kaklo, žandikaulio apačioje ir pečių zonoje.
  • Jeigu norite dar stipresnio kvapo, tuomet tokio pat kvapo reikėtų naudoti prausimosi priemones, dezodorantą ir tada kvėpintis kvepalais.

Kiek kartų per dieną geriausia naudoti kvepalus?

Vieno tikslaus skaičiaus pasakyti tikrai nėra galimybės, nes kiekviena moteris naudoja skirtingos kokybės kvepalus, todėl ir pasipurškimų kartai per dieną gali būti skirtingi. Jeigu naudojate kokybiškus kvepalus, tokius kaip portrait of a lady, tai per dieną užteks papurkšti vos vieną ar du kartus, jeigu kvapą norėsite pastiprinti. Jeigu kvepalai yra pigesni ir norite nuolat kvepėti, tai gali prireikti ir net 5-6 kartų per dieną. Taip pat reikia nepamiršti, kad jeigu kvepalai naudojami kokybiški, tai pasipurškus vieną kartą po tam tikro laikotarpio galite jų nebejausti, nes tiesiog uoslė priprato prie kvapo, aplinkiniai tikrai jį jaučia.

Kaip žinoti ar kvepalai kokybiški?

Norint atskirti, kad kvepalai yra kokybiški, reikia visada dėmesį kreipti į sudėtį. Jeigu tai yra tualetinis vanduo, tai tokio tipo kvepalai nėra aukščiausios rūšies. Jeigu norite, kad kvapas laikytųsi ilgai, reikia ieškoti perfumo. Taip pat daug ką gali pasakyti kaina. Jeigu ji yra nedidelė, tai ir kvepalai tikrai nebus aukščiausios kokybės, o jeigu kaina pakankamai ženkli, tai žinokite, kad sprendimas rinktis tokius kvepalus yra tinkamas.